Putin navštívil továreň Mercedesu vo veľkom štýle

Ruský prezident Vladimir Putin vyzeral pokojne a tiež efektne počas návštevy novo otvorenej továrne Mercedesu v priemyselnom parku Esipovo v Moskovskej oblasti.

Prišiel tam novým prezidentským Aurusom. Pred rokom ruský vodca vymenil svoj starý nemecký Mercedes-Benz S 600 Guard Pullman za novší model prezidentského auta vyrábaného v Rusku.

V novo otvorenej továrni Mercedesu pre Vladimira Putina usporiadali malú prehliadku závodu. Ukázali mu klampiarsku dielňu, montážnu linku a testovacie miesto, na ktorom sú už hotové autá testované.

Po prehliadke závodu sa Vladimír Putin bielou fixkou podpísal priamo na kapotu jedného z vozidiel.

Predpokladá sa, že závod bude vyrábať 25 000 vozidiel ročne a zamestná viac ako 1000 ľudí, keď dosiahne plnú kapacitu. Trieda E bude prvý model auta, ktoré bude v podniku vyrábané. Neskôr budú vyrábané aj vozidlá triedy GLC, GLE a GLS.

https://www.youtube.com/watch?v=QDm6UR8kQMA

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *