Putin navštívil továreň Mercedesu vo veľkom štýle - MAGAZÍN 1
Zaujímavosti Zo sveta

Putin navštívil továreň Mercedesu vo veľkom štýle

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ruský prezident Vladimir Putin vyzeral pokojne a tiež efektne počas návštevy novo otvorenej továrne Mercedesu v priemyselnom parku Esipovo v Moskovskej oblasti.

Prišiel tam novým prezidentským Aurusom. Pred rokom ruský vodca vymenil svoj starý nemecký Mercedes-Benz S 600 Guard Pullman za novší model prezidentského auta vyrábaného v Rusku.

V novo otvorenej továrni Mercedesu pre Vladimira Putina usporiadali malú prehliadku závodu. Ukázali mu klampiarsku dielňu, montážnu linku a testovacie miesto, na ktorom sú už hotové autá testované.

Po prehliadke závodu sa Vladimír Putin bielou fixkou podpísal priamo na kapotu jedného z vozidiel.

Predpokladá sa, že závod bude vyrábať 25 000 vozidiel ročne a zamestná viac ako 1000 ľudí, keď dosiahne plnú kapacitu. Trieda E bude prvý model auta, ktoré bude v podniku vyrábané. Neskôr budú vyrábané aj vozidlá triedy GLC, GLE a GLS.

https://www.youtube.com/watch?v=QDm6UR8kQMA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *