Pumpárka na Shell-ke sa neudržala: Ty buze*ant! Nemáš rúško! Choď do pi*i! (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Pumpárka na Shell-ke sa neudržala: Ty buze*ant! Nemáš rúško! Choď do pi*i! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pandémia pokračuje už druhý rok a napätie medzi ľuďmi sa stupňuju. Ľuďom sa už nechcú dodržiavať opatrenia a myslia si, že sú častokrát nezmyselné či totalitné.

Na videu z pumpy Shell vidíme mužov, ktorí si chceli nakúpiť bez rúšok, čo je pravidlo aj u našich susedov. Začali si natáčať pumpárku, ktorá situáciu nezvládla a nadávala im.

Ľudia sú však na strane pumpárky, ktoré podľa nich musí už byť zo všetkého unavená a podľa nich by si z nej iní nemali robiť srandu.

3 Replies to “Pumpárka na Shell-ke sa neudržala: Ty buze*ant! Nemáš rúško! Choď do pi*i! (Video)

  1. Toto tie svine vo vláde potrebujú, aby ľudia útočili na seba navzájom.
    Spomeňte si na to každý, komu vzkypí žlč, alebo naopak bude mať potrebu provokovať.

  2. Tak táto osoba (pumparka) má zo všetkého totálny chaos a stres. Nevie si absolútne nič čo sa okolo nej deje nikam zaradiť. Nič jej nedáva logiku. V TV debilizátore jej dennodenne hustia do hlavy najstupídnejšiu propagandu za posledných 10.000 rokov, z mainstramového rádia ktoré, ktoré musí povinne hrať aj na hajzli v každom obchode jej tlačia do hlavy tú istú propagandu a naviac s najslizkejsími moderátormi od r89. Ďalší tlak od nadriadeného, že musí sekírovať zákazníkov a ktovie ešte aká kovidová čvarga jazdí po Čechách a kontroluje tie ich sionistické chujoviny. Potom keď táto pumparka uvidí človeka bez náhubku začnú jej prehrievať obvody a rýchlo príde k skratu a výbuchu.
    Inak ale vcelku dobrá bojovníčka proti virtuálnemu kokovidu, mohli by ju vziať do olajno (keby sa jej chcelo na Slovensko – Soros vybaví (aj titul) – žiadny problém), trochu by ju preškolili, dali nejaké lieky na nervy ako hregerovi či metlovičovi.
    To by bolo kriku v parlamente, to by si aj Kotleba možno dal rúško na noštek aby to nemusel počúvať. Jednoducho úroveň olajno.

    1. Veď sú chránený za plexisklom ako kojenec v inkubátore. Tak čo? Strach veliký padli Turcy na Poniky. Média vymývajú mozgy lepšie ako Cift.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *