Prví Matovičovi udavači už úradujú! Tento nahlasuje deti v škole, vraj nenosia rúška

Premiér Igor Matovič v stredu na tlačovej konferencii hovoril o tom, že na Slovensku máme milióny „kontrolórov“. Myslel tým obyčajných ľudí, ktorí keď vidia, že niekto nedržiava opatrenia, môžu kontaktovať úrady alebo políciu a potom prichádza zákon.

Niektorí toto vyhlásenie okomentovali kriticky a pripadá im to ako akési udávanie občanov. Prví udavači už aj naozaj prichádzajú.

Na stránke ministra zdravotníctva Mareka Krajčiho sa už nájdu komentáre týchto „udavačov“. Richard tam v komentáre nahlásil Základnú školu v ilavskom okrese. Vraj tam v triede nemusia mať počas vyučovania deti rúška. Richard však hovoril o deťoch v druhej triede a tie sú na prvom stupni. Tam sú stále rúška len odporúčané. Deti na druhom stupni už rúška musia povinne nosiť.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Matovič tak vyvolal vlnu nových pozorovateľov, ktorí budú s radosťou udávať porušovanie pravidiel.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353