Prví gej otcovia sa rozchádzajú. Jeden z nich sa zamiloval do priateľa svojej dcéry: "Stále sme stabilná rodina!" - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Prví gej otcovia sa rozchádzajú. Jeden z nich sa zamiloval do priateľa svojej dcéry: “Stále sme stabilná rodina!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Tridsaťdva rokov vydržal vzťah medzi Barriem Drewitt-Barlowom a jeho manželom Tonym. Stali sa dokonca prvými homosexuálnymi otcami v Británii a dokopy spolu vychovávajú päť detí. Teraz sa však budú rozvádzať preto, že sa Barrie zamiloval do bývalého priateľa svojej dcéry Scotta, ktorý je o polovicu mladší.

Barrie uviedol, že sa so Scottom schádzal už deväť mesiacov predtým, než to svojmu manželovi povedal. Podľa neho sa jedná o lásku a nie o krízu stredného veku. “Pripadám si hlúpo, keď cítim niečo také k niekomu inému, než je Tony. Navyše keď sa jedná o človeka, ktorý je o polovicu mladší. Zamiloval som sa do Scotta a on do mňa tiež, “uviedol Barrie pre server Metro.

V roku 1999 im náhradná matka porodila dvojčatá, dievča Saffron a chlapca Aspena. A práve Saffron je bývalá priateľka Scotta. Barrie už dostal požehnanie nielen od dcéry, ale dokonca aj od manžela Tonyho, ktorý zároveň ale požiadal o rozvod. Barrie so svojou rodinou naďalej býva v jednom dome.

Barrie uznáva, že zrejme nie všetci jeho známi jeho nový vzťah pochopia. Uistil však, že sa nejedná o krízu stredného veku, ale o úprimnú lásku. “Som ale presvedčený, že naše deti naďalej žijú v stabilnej rodine, ktorá je na tom lepšie ako mnohé iné,” uviedol pre The Sun. Pár okrem Saffron a Aspena vychovávajú ešte troch chlapcov: Orlanda, Dallasa a Jaspera. “S Tonym tu pre seba budeme aj naďalej, obaja sme nakoniec šťastní. Nie je medzi nami žiadna horkosť, “uistil Berrie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *