Komentáre Politika

Proti prísnejším pravidlám STK hlasovali len Kotlebovci

Poslanci SR si myslia, že Slováci si môžu dovoliť nové autá kupovať pravidelnejšie a preto prijali podstatne prísnejšie kontroly STK.

Argumentujú ochranou prírody, nezaujíma ich však enormný výrub stromov na Slovensku. Pritom stromy sú ochranou pred otepľovaním, to však nik nerieši.

Sťažujú sa na znečisťovanie, avšak vypúšťanie žúmp občanov do riek a podzemných vôd nie sú schopní riešiť desaťročia. Na nové pravidlá doplatí väčšina Slovákov, ktorí už teraz sa topia v obrovskej zadĺženosti. Na Slovensku máme vyše 1 000 000 ľudí v exekúcií.

Prečo chcú Slovákov ešte viac finančne zadĺžiť ostáva otázkou. Možno preto, aby potom boli prinútení predať pôdu a vodu lebo budú mať konečne argument na ich predaj. Za tento zákon o ktorom hovoria, že bol z dielne automobilovej lobby a ide o zákon, ktorý poškodí mnohým občanom SR hlasovala väčšina poslancov za jeho prijatie. Paradoxne proti bola len Kotlebova Ľudová strana Naše Slovensko. SaS sa hlasovania nezúčastnili a podobne OĽANO a SME Rodina sa hlasovania zdržali a teda ho podporili.

Celé hlasovanie tu

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *