Protestujúci proti ĽSNS držia transparenty, ale nevedia, čo znamenajú: "Neviem, ale je Hitler" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Protestujúci proti ĽSNS držia transparenty, ale nevedia, čo znamenajú: “Neviem, ale je Hitler”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Lívia z portálu kulturblog.sk urobila videoreportáž z Levoče, kde boli kotlebovci nútení v strachu o bezpečnosť zrušiť míting.

Domáci potvrdili, že títo demonštranti boli zvážaní z okolia a nikdy ich nevideli. Ďalšou zaujímavosťou sú aj transparenty, ktoré boli rómskym demonštrantom rozdávané z dodávok od liberálov.

Nápisy ako “Zlyhali ste v BBSK” drží hrdo mladá Rómka a kričí na kotlebovcov.

Poďme si najprv vysvetliť, prečo politici kritizujú Kotlebove župné obdobie. Vyčítajú mu, že sľúbil pracovné miesta pre dlhodobo nezamestnaných a nestalo sa tak. Pravda je však taká, že Kotleba už v prvých mesiacoch, kým tento projekt rozbiehal, zamestnal 90 ľudí, ktorí len poberali sociálne dávky. Keď však vláda Roberta Fica videla, že Kotleba môže svoje sľuby na BBSK splniť, v Národnej rade zmenili zákonník práce tak, aby župa nemohla týmto spôsobom zamestnávať ľudí. A výsledok? Kotleba vraj “zlyhal”.

Vysvetlené by sme to mali a teraz si povedzme, či títo demonštranti vedia, čo vôbec držia v rukách. Rómska dievčina, ktorá drží transparent Zlyhali ste v BBSK, síce vie, že čo znamená BBSK, ale nedokázal odpovedať, ako zlyhali.

“Neviem” odpovedá dievča, ale hrdo dodáva, že Kotleba je Hitler a preto zlyhal.

Vo videu to môžete vidieť od 05:00

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *