Komentáre

Protest Progresívneho Slovenska vyzeral ako satanistický kult (Video)

V Bratislave sa stretli pravicové strany z Francúzska a Rakúska, ktoré prišli na návštevu Borisa Kollára. Hlavnou hviezdou bola Marina Le Pen, ktorá je známa kritička neoliberálnej ideológie, migrácie a hlavne Európskej Únie.

Dnes v prieskumoch predbehla aj súčasného prezidenta Francúzska Macrona a slniečkari bijú na poplach. A to že bili! V Bratislave na ich proteste, ktorý organizovalo Progresívne Slovensko to pre mňa vyzeralo ako pri satanistických oslavách. Bubnovanie, hlasný krik, nadávky a beznádej, ktorá sa šírila z úst protestujúcich.

Na proteste sa pre mňa uzavrela kapitola „Za slušné Slovensko“ a dnes už s istotou viem, že to sú len slová, za ktoré sa schovávajú, ale keď príde do tuhéhu a cítia, že ich choré ideológie prehrávajú, ukážu sa v pravom svetle.

Pán držiaci transparent s nápisom „tolerancia“ vrieskal ČO JE TY BASTARD! stále dookola, ako by v ňom bol sám Satan z pekla. A k tomu mu bubnovali ďalší protestujúci, akoby ho búrili k ešte väčšej agresivite.

Toto je liberálne slušné Slovensko?

Nie je a vidím, čo to je… Je to len hra, falošná hra a schovávanie sa za slušnosť, slobodu a lásku. Ale keď prehrávajú, tak je to nenávisť, beznádej a nekontrolovateľné výlevy a plytké ľudské pudy.

Musíme počítať s tým, že poslanci alebo kandidáti týchto neoliberálnych strán budú tvrdiť, že oni nič, oni sú slušní, ale to oni organizovali túto pekelnú show a stáli s týmito ľuďmi a nasávali tú energiu plnú nenávisti.

Komentár

2 Replies to “Protest Progresívneho Slovenska vyzeral ako satanistický kult (Video)

  1. Zomri je rozkazovacie sloveso, zastrelením , nožom, smrtiacou injekciou, Nepatrí na verejnosť takýto výraz ZOMRI . Takýto rozkaz je umyselna vražda. Treba to zrušiť zo všetkých verejný medii a nápisov ! Kto takýto rozkaz ZOMRI použie patrí na potrestanie za návod vraždy ! !!

    Progresívne Slušné Slovensko , je Slušný Diabol, je slušný zradca, je slušný zlodej, je slušný vrah, je slušný podliak, je slušný politik, je slušný klamár. Takže každý vie byť slušný. A Progresívne slušný môžu byť aj psychický chorý ľudia ! Takže koho predstavuje Progresívne slušné Slovensko ?
    Sloboda je viac ako Národ , hlásia Progresívci ! Čo to hlásia ? akú slobodu ? Čo je SLOBODA ? To že nebudeme mať Hranice ? to ,že nebudeme mať rodiny?, to že nebudeme mať zákony, Sloboda je že nebudeme dodržiavať dopravné predpisy ? Sloboda je že nebudme mať manželky ani deti ? Sloboda je nikoho nemilovať, ani otca ani predkov, nemať záväzky, Sloboda je na vojne nikoho neposlúchať ? Sloboda je hocikoho vraždíť ?, ako slovo Zomri !!! Sloboda je že ani dýchať nemusíme, ani žiť nemusíme , to je Sloboda?? Aspoň viete kto sa za týmito slovami skrýva !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *