Protest Progresívneho Slovenska vyzeral ako satanistický kult (Video) - MAGAZÍN 1
Komentáre

Protest Progresívneho Slovenska vyzeral ako satanistický kult (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V Bratislave sa stretli pravicové strany z Francúzska a Rakúska, ktoré prišli na návštevu Borisa Kollára. Hlavnou hviezdou bola Marina Le Pen, ktorá je známa kritička neoliberálnej ideológie, migrácie a hlavne Európskej Únie.

Dnes v prieskumoch predbehla aj súčasného prezidenta Francúzska Macrona a slniečkari bijú na poplach. A to že bili! V Bratislave na ich proteste, ktorý organizovalo Progresívne Slovensko to pre mňa vyzeralo ako pri satanistických oslavách. Bubnovanie, hlasný krik, nadávky a beznádej, ktorá sa šírila z úst protestujúcich.

Na proteste sa pre mňa uzavrela kapitola “Za slušné Slovensko” a dnes už s istotou viem, že to sú len slová, za ktoré sa schovávajú, ale keď príde do tuhéhu a cítia, že ich choré ideológie prehrávajú, ukážu sa v pravom svetle.

Pán držiaci transparent s nápisom “tolerancia” vrieskal ČO JE TY BASTARD! stále dookola, ako by v ňom bol sám Satan z pekla. A k tomu mu bubnovali ďalší protestujúci, akoby ho búrili k ešte väčšej agresivite.

Toto je liberálne slušné Slovensko?

Nie je a vidím, čo to je… Je to len hra, falošná hra a schovávanie sa za slušnosť, slobodu a lásku. Ale keď prehrávajú, tak je to nenávisť, beznádej a nekontrolovateľné výlevy a plytké ľudské pudy.

Musíme počítať s tým, že poslanci alebo kandidáti týchto neoliberálnych strán budú tvrdiť, že oni nič, oni sú slušní, ale to oni organizovali túto pekelnú show a stáli s týmito ľuďmi a nasávali tú energiu plnú nenávisti.

Komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *