Progresívny svet: Otcom rodiny je biologická žena a kojiť dieťa bude učiť biologický muž, ktorý nemá mlieko - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Progresívny svet: Otcom rodiny je biologická žena a kojiť dieťa bude učiť biologický muž, ktorý nemá mlieko

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neoliberálny progresívny svet je iný, ako sme zvyknutý. Jeho podobu môžeme vidieť hlavne v západných krajinách. Progresivizmus vidíme ale aj u slovenských politikov. Máme takú prezidentku či veľa členov novej vlády. Títo ľudia hovoria o tolerancii a o otvorenej spoločnosti, ktorá môže vyzerať aj tak, že biologický muž sa stane ženou a kojí plasticky vytvorenými prsiami dieťa, pri čom sa na nich pozerá “otec” rodiny, ktorý bol ale kedysi biologická žena.

“Ten muž, ktorý porodil, je biologická žena. Nechala si chirurgicky odstrániť svoje prsníky.Tá žena, čo kojí, je biologický muž. Nechal si chirurgicky voperovať prsné implantáty. Kojiť síce nemôže, keďže je muž, no po pôrode “kojí” svoje bezpohlavné dieťa. Ako každý progresívny rodič dneška, aj títo sa rozhodli, že budú svoje dieťa vychovávať rodovo neutrálne, a až keď vyrastie ono samo určí čo vlastne je.” uvádza stránka Ja, pokrytec, ktorá uverejnila video s titulkami.