Ľudí z protestu by dali najradšej na čiernu listinu bez nároku na zdravotnú pomoc, píšu progresívcom

Europoslanec strany Progresívne Slovensko Michal Šimečka sa vyjadril kriticky na sociálnej sieti voči protestu, ktorý sa konal 12.decembra v Bratislave. Ľudia tam protestovali proti vláde Igora Matoviča a vyjadrili nesúhlas napríklad aj proti vakcíne, ktorej neveria.

„Neuveriteľné. Nemocnice praskajú pod rekordným náporom pacientov s covidom, denne naň zomierajú desiatky ľudí, a Uhrík s Mazurekom si organizujú demonštráciu. Stovky ľudí bez rúšok pokope. Veselé selfiečka.“ napísal Šimečka k fotografii z protestu.

V diskusii pod príspevok fanúšikovia stránky europoslanca okamžite začali hon proti Kotlebovcom a ľuďom, ktorí sa zúčastnili protestu.

Jeden z nich by najradšej rozdal každému pokutu 300eur a každého účastníka protestu dal na čiernu listinu bez nároku na akúkoľvek zdravotnú starostlivosť pri pozitívnom teste na Covid19.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

V diskusii sa však našli aj takí, ktorí kritizovali vládu Matoviča a obránili si protestujúcich, ktorí sú podľa nich len nespokojní ľudia, ktorí prišli protestovať, no na svahoch Borisa Kollára sa veselo lyžuje.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353