Progresívci by Kotlebovcov najradšej vraždili obesením a nahradili ich migrantami z Afriky

Na protestoch liberálov z PS a Spolu, ktorí narúšajú mítingy ĽSNS sa dozvieme veľmi veľa hlavne z ich transparentov, ktoré držia počas toho, ako hystericky kričia bezvýznamné slová, ktoré počujeme často u ľudí, ktorí potrebujú mentálne liečenie.

Na poslednom proteste týchto akože liberálov, sme mohli vidieť vlajky LGBTI, či vlajky na podporu migrantov z Afriky, alebo moslimských krajín. Ďalej sme videli vysmiatu podpredsedníčku Biháriovú, ktorú držala fotky obetí holokaustu a rehotala sa od ucha k uchu. Čo jej bolo smiešne, nikto nevie, asi to, ako zneužíva utrpenie ľudí, aby sa dostala do parlamentu a pekne nabalila.

Ďalší transparent bol s nápisom „Skončíte jak Tiso!“. Jozef Tiso bol prvý slovenský prezident, ktorého zavraždili obesením. Každý má na túto popravu svoj názor, no faktom zostáva, že liberáli na čele s progresívcami si želajú, aby kotlebovci a ich voliči boli zavraždení obesením. To je ale láska však? A nahradiť by ich chceli migrantami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353