Politika

Progresívci by Kotlebovcov najradšej vraždili obesením a nahradili ich migrantami z Afriky

Na protestoch liberálov z PS a Spolu, ktorí narúšajú mítingy ĽSNS sa dozvieme veľmi veľa hlavne z ich transparentov, ktoré držia počas toho, ako hystericky kričia bezvýznamné slová, ktoré počujeme často u ľudí, ktorí potrebujú mentálne liečenie.

Na poslednom proteste týchto akože liberálov, sme mohli vidieť vlajky LGBTI, či vlajky na podporu migrantov z Afriky, alebo moslimských krajín. Ďalej sme videli vysmiatu podpredsedníčku Biháriovú, ktorú držala fotky obetí holokaustu a rehotala sa od ucha k uchu. Čo jej bolo smiešne, nikto nevie, asi to, ako zneužíva utrpenie ľudí, aby sa dostala do parlamentu a pekne nabalila.

Ďalší transparent bol s nápisom „Skončíte jak Tiso!“. Jozef Tiso bol prvý slovenský prezident, ktorého zavraždili obesením. Každý má na túto popravu svoj názor, no faktom zostáva, že liberáli na čele s progresívcami si želajú, aby kotlebovci a ich voliči boli zavraždení obesením. To je ale láska však? A nahradiť by ich chceli migrantami.

8 Replies to “Progresívci by Kotlebovcov najradšej vraždili obesením a nahradili ich migrantami z Afriky

  1. Čvarga fašistická,takto sa správali fašisti,kechceli byt pri moci…..toť silná podpora Seresa aby sa za každú cenu dostali k vládnutia,lebo tie peniaze nadostali iba na zábavu…

    1. Veď prečo by sa neškerila, celý život parazituje na spoločnosti, teraz sa vidí v parlamente, ďaľšie 4 roky nič nerobenia kde ak sa bude dať, presadia ešte viac peňazí do politickýh neziskoviek a s tým vydrží do dôchodku. Veď aj ten jej partner Milo, tiež len neziskovky, žiadna slušná práca.

  2. Zdá sa že nateraz si budú musieť vystačiť s cigáňmi. Ha, ha, ha … Mítingi, ktoré doposiaľ robia na protest proti stretnutiam ĽSNS tomu zatiaľ nasvedčujú. Ha, ha, ha … Ozaj to ich Kot_leba za to platí, že mu robia takú politickú reklamu. Lebo ak to robia zadarmo tak je to z ich strany poriadna nadpráca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *