Program politikov do Európskych volieb je boj proti Kotlebovi. A to je všetko... - MAGAZÍN 1
Slovensko

Program politikov do Európskych volieb je boj proti Kotlebovi. A to je všetko…

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

O dva týždne tú máme veľmi dôležite voľby, ktoré nie len že dosadia nových poslancov do Bruselského parlamentu, ale budú takým dobrým prieskumom toho, ako dopadnú tie do Národnej rady u nás na Slovensku.

Ale všimli ste si to čo ja? Celým spektrom štandardných politikov sa tiahne jedna a tá istá predvolebná kampaň, a to zastavme Kotlebu! Nepočujem o programe, ale len o zastavení, niečoho, čo žije len v ich predstavách.

Sulíkovci kričia na tlačovkách. Danko vzdychá v televízii a uteká rýchlo nachytať politické body do Ruska, a Matovičovci s Progresívcami natáčajú emotívne videá. K ním sa pridávajú aj umelci, aby, keď už nevedia za jednu celú generáciu natočiť jeden poriadnu film, aspoň nanútili ľudom “ich” názor, ktorý musí byť správny, veď sú to umelci!

A potom, keď ľudia vedia a vidia, a prepáčte mi ten výraz a NIESU SPROSTÍ, nám tu budú za každým tvrdiť, aká je Európska Únia skvelá a úžasná. Áno, nemáme vojny, ale nemyslím si, že je to práve kvôli únii. Ale za to máme aj plno vecí, za ktoré by sme vedeli EÚ skritizovať a je snáď každému jasné, že keď Kotlebu bude voliť 14% voličov, tak asi niečo nieje s EÚ v poriadku.

A to nie len na Slovensku máme kritické strany voči Bruselu. Veď taká strana Lega Nord (Matteo Salvini) v Taliansku vyhrala voľby. No a podla prieskumov sa do EP dostane veľa strán, ktoré majú obdobný program a zmýšľanie, ako Ľudová strana Naše Slovensko.

A možno som ja hlupák a nepochopil som, že veď Slovák má byť tak nastavený, že aj keď je nám tu ťažko, budeme mať sklopené hlavy a tvrdiť, že naši páni v Bruseli sú skvelí…

Nuž nieje to tak milí štandardní politici a euro umelci. Uvidíte to sami a vedia to aj Francúzi, Taliani, Nemci, Česi a Briti, že to, čo narobil Brusel a neoliberálni poslanci, ktorí si nevidia ďalej od nosa za posledné roky, nieje v poriadku a treba ich vymeniť.

MV

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *