Zo sveta

Profesionálny svetový potápač: Po druhej dávke neviem zadržať dych ako kedysi

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Najlepší statický potápač na svete má problém. Podľa portálu The COVID World má problémy s výkonnosťou a to údajne po druhej dávke vakcíny Pfizer. Florian Dagoury je známy tým, že dokázal prežiť pod vodou bez kyslíka až desať a pol minúty.

Dagouryho športový výkon mal 40 dní po vpichnutí očkovacej látky klesnúť až o 30 percent, teda takmer o tretinu. „Po druhej injekcii som zaznamenal, že môj tep je viditeľnejšie vyšší ako normálne a moje kapacity zadržať dych sa výrazne znížili,“ skonštatoval skúsený potápač na svojom Instagrame.

Profesionáli teraz hrozí obrovský prepad vo svojej disciplíne, no čo je horšie, po druhej dávke mu diagnostikovali myokarditídu, teda zápalové ochorenie srdcového svalu a perikarditídu, teda zápalové ochorenie obalu srdcového svalu.

One Reply to “Profesionálny svetový potápač: Po druhej dávke neviem zadržať dych ako kedysi”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *