Pročko v minulosti zdravil pozdravom, za ktorý dnes odsudzujú Kotlebovcov

Zabudnutý komik a dnes kandidát Igora Matoviča, Jozef Pročko, vo svojej relácii v TV zdravil vojakov pozdravom, ktorý používali Slováci už v dávnej histórii.

Neskôr si pozdrav Na Stráž! prevzali aj členovia Hlinkovej gardy a od vtedy je tento pozdrav liberálmi spájaný s nacizmom. Jozef Pročko je veľký bojovník za liberálne hodnoty a proti národniarom, no v minulosti zdravil pozdravom Na Stráž! pred celou slovenskou spoločnosťou a to priamo v TV!

Vtedy mu to asi nevadilo, kedže mu z toho išli peniaze. Dnes sa hrá Pročko na veľkého bojovníka aj proti Marianovi Kotlebovi a tento pozdrav mu už prekáža. Súd Kotlebovca Antona Grňa uznal vinným za tento pozdrav a dostal pokutu vo výške 5000€.

Pozdrav NA STRÁŽ! sa používal už 100 rokov pred 2. svetovou vojnou.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *