Slovensko

Pročko si robí reklamu na svoju pizzériu aj v čase pandémie, ako poslanec by však nemal

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý zabávač, o ktorom dlho nebolo počuť a žiadne televízie o neho nemali záujem je dnes vládnym poslancom a rozhoduje o životoch Slovákov.

Pročko ešte v minulosti napodobňoval vo svojich show zvieratá, vydával rôzne zvuky a snažil sa baviť ľudí. Dnes sedí vo vláde a hlasuje o zákonoch, za čo poberá aj tučný plat cez 4000€! To mu však nestačí! Pročko je aj podnikateľ a vlastní podnik s názvom Zbrojnica Halič, kde dnes aj v čase pandémie ponúka rozvoz jedál. Na tom by nebolo nič zlé, keby si Pročko nerobil reklamu na svojom facebookom profile, kde sa prezentuje ako poslanec NR SR.

Pročko by si ako poslanec nemal propagovať svoj biznis a riešiť by ho mohol parlamentný výbor pre nezlučiteľnosť funkcií. Či tak bude, uvidíme. Aktivista Martin Daňo totiž podáva podnet na Pročka priamo na tomto výbore.

Pročkovi asi peniaze chutia a snaží sa nahrabať, kde sa dá! Keď mu kariéra zabávača nešla, snažil sa presadiť aj na internete, kde vznikol youtubový kanál Happy Day Šťastný Deň. V hlavnej úlohe Jozef Pročko. Tento kanál má však len jedno video, kde Pročko žiada ľudí, aby mu posielali námety, koho by chceli nachytať alebo potešiť samotným Pročkom. Žiadne iné video tam však nie je. Vyzerá to tak, že o Pročka nemal nikto záujem.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *