Pročko sa s holou riťou predvádzal po námestí, dnes sedí vo vláde (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Pročko sa s holou riťou predvádzal po námestí, dnes sedí vo vláde (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V časoch, kedy ešte slovenskí diváci neboli nároční na zábavné programy a sledovali to, čo im televízia ponúkla sa na obrazovkách ukazoval často zabávač Jozef Pročko. Jeho primitívny humor, kedy kričal, ziapal, zavýjal ľuďom do tváre však nebolo všetko.

Pročkovi nerobilo problém sa pre sledovanosť vyzliecť úplne do hola a utekať námestím plným ľudí. Je jasné, že Pročko je človek, ktorý sa potrebuje predvádzať. Dnes však sedí vo vláde a rozhoduje o životoch ľudí na celom Slovensku. Jeho herecké výkony vo videách ho dostali do parlamentu. Jeho minulosť však ukazuje, že ako osoba je veľmi zvláštny človek.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *