Politika

Pročko je za pomoc migrantom a moslimom na Slovensku: „Dajme pomoc tým, ktorí to potrebujú“

Jozef Pročko, ktorý kandiduje za stranu Igora Matoviča sa vyjadril v relácii na TA3, že pomáhať sa má a pomáhajme ľuďom, ktorí trpia vojnou. Myslel tým migrantov, ktorí prúdia od roku 2015 do Európy.

Kandidát Pročko a bývalý komik diskutoval spolu s kandidátkou Kolíkovou, ktorá kandiduje za stranu Za Ľudí, tá s ním v téme pomoci pre migrantov z afrických krajín súhlasila.

Moderátor: „Máte možno dáku predstavu, koľko ľudí by malo Slovensko prijať?“

Pročko: „Viete to sú tie čísla, pomáhajme, diskutujme o tom s Európskou Úniou a naozaj ja som ochotný tiež pomáhať ľuďom, ja tiež a myslím si že každý jeden Slovák. Viete, my Slováci sme v tom jedineční, že my naozaj náš domov poskytujeme ľuďom, ktorí potrebujú pomoc a dajme pomoc tým ľudom, ktorí to potrebujú.“

Na ďalšiu otázku moderátora, či má Slovensko pomôcť týmto migrantom aj na Slovensku a teda aby migranti boli u nás, Pročko odpovedal, že stým nemá problém.

Pročko však hovoril aj o tom, že nelegálnych migrantov treba kontrolovať, ako to však myslel nie je jasné, lebo väčšina migrantov prichádza do Európy nelegálne a je ťažké zistiť, ktorí skutočne utekajú pred vojnou, alebo prišli do Európy len kvôli ekonomických výhodám.

(Vo videu sa tejto téme venujú v čase 25:00)

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

70 Replies to “Pročko je za pomoc migrantom a moslimom na Slovensku: „Dajme pomoc tým, ktorí to potrebujú“

 1. On nie je len bývalý komik – on je permanentný, doživotný šašo. Z tých migrantov je tak 5% tých, ktorí naozaj utekajú pred vojnou. Zvyšok sa jednoducho chce mať lepšie – a to na úkor naivného a liberálne osprosteného hostiteľa a bez vlastného pričinenia. A nemáme náhodou doma dosť svojich ľudí, ktorí potrebujú – a na rozdiel od tých migrantov – si aj zaslúžia pomoc? Koľko našich starých ľudí (ktorí tu odpracovali celý život!!!) si môže z 300 EURového dôchodku zaplatiť domovy dôchodcov za min. 800- 900 EUR mesačne???

  1. Chcú sa mať lepšie – čiže chcú jesť každý deň, mať istotu že im nik nepodpáli dom, chcú žiť proste normálny život; prečo ho mať nemajú? Inak, čítal si nejaký prieskum, alebo si si tých 5% vymyslel?

   1. Nech začne príkladom vo svojom dome a zo svojou rodinou ,som zvedavý ako dlho to vydrží hlásať verejné fakt by to bolo zaujímavé !!!!!

   2. Stačí vnímať informácie a správne ich vyhodnocovať! Z pomedzi tých migrantov, ktorí prekročili hranice EU (Schengenu) je tých z území, kde naozaj je vojna ani nie 5%! Kopa ich je z Afganistanu, Pakistanu, dokonca z Indie, Jemenu, Somálska, Eritrey, Etiópie a dokonca Maroka, Alžírska, Tuniska… kde predsa žiadna vojna nie je! Naivní slovenskí osprostení slniečkári by sa tiež všetci mali radi lepšie…ale ak prídu migranti a bude to treba všetko prefinancovať, tak životná úroveň nás všetkých na Slovensku prudko klesne (a to nehovorím o prudkom nárastre kriminality!). A- oni sa určite neintegrujú- neprispôsobia (viď Švédsko, Anglicko, Francúzsko, Belgicko, atď) ale budú robiť všetko preto aby sme sa im prispôsobili my! Skrátka tá bieda a tie pomery -islam, šária , atď…tak to zavedú tu. Teda Z Európy, či konkrétne Slovenska spravia zaostalú Afriku – to, odkiaľ prišli. To chceme????

    1. Presne tak ! … Zarážajúce je však to, že Herr Hitlerjugend Mutti Merkel, na adresu týchto imigrantov z Turecka, zopakovala opäť svoje pozvanie aj napriek tomu, že vie, čo sa deje u nich v Nemecku… Túto starú, chorú a zrejme senilnú ženu by mali vyhlásiť za nesvojprávnu a mala by skončiť na psychiatrii, lebo normálny človek neurobí tú istú chybu dvakrát !

     https://www.arfa.cz/prave-ted-des-tisice-migrantu-prolamuji-turecko-reckou-hranici-a-pronikaji-do-evropy-video-ze-ktereho-mrazi-strety-s-policii-obusky-strelba-vybuchy-slzny-plyn-dalsich-100-tisic-ceka-na-svou/#.XlzYS0NCdQI

    2. Presne. Ak chcú zit na úrovni, a mat sa dobre, nech ša naucia pracovať vo svojich krajinách a nie prist k hotovemu a my aby sme na nich robili a oni budu brat davky a vyvalovat sa tu . Mame tu dosť svojich rodín a ludi, ktorí potrebujú pomoc od statu a nie zivit darmozracov, ktorým sa robiť nechce.

   3. Šašo Procko, on si myslí že politika je o kecani blbosti, takých ktoré doteraz vyprodukoval….. ostane len trápnym komikom, ktorého humor nemá žiadnu cenu.Nech pomáha ak má z čoho starým ľuďom a nie kadekomu, kto lezie do Európy predvádzať kriminalitu.Procko asi nevidí pre oči čo väčšina týchto ľudí vystrája…To nie je komédia, to je strach o naše deti……Procko a jemu podobní bratislavčania nech vylezú z bratislavskej bubliny a pozrú realite do očí.
    Nech si len vezmú z našich neprispôsobivých z východu za susedov ako ich tu mnohi máme a určite ich rýchlo prejde chuť ťahať sem zdivocelych migrantov.Procko nech si pozrie aktuálne video na Grécko+ tureckych hraniciach čo to za zberba sem lezie….toto tu chce mať?
    To nie sú slušní utečenci čo utekajú pred
    prenasledovaním…..zobudte sa bratislavčania s Prockom na čele…..

    1. Áno, dajme pomoc tým luďom, ktorí ju potrebujú! Preto by mali lekári z oboru Psychiatria pomôcť Pročkovi. On tú ich pomoc skutočne potrebuje…a už dávno…

   4. Pani Eleonora asi nepozna ako to je makat za minimalnu mzdu a asi nema ani deti ked sa neobava o ich bezpecnost a pise tu taketo bludy.

    1. Viete koho ste volili?? Toho tam máte neplačte malý ste rozmýšľať pri volebných urnách a nie teraz vykonavat kritiku a plakať vedeli ste že čo idete voliť veľké zlo b podobe OLANO

  2. Je natolko blby ze ani nevie co sa deje v krajinach kde tu chamrad vpustily ! ! ! Mohol by aj citat nie len svojich liberalnych PANOV je to tupi SLUHA ! ! !

  3. Ak chce tak strašne pomáhať prečo nezačať napríklad na Slovensku!!! Pomoc potrebuje školstvo, zdravotníctvo, mladé rodiny, dôchodcovia, infraštruktúra…. Je komu pomáhať. Ale idiot ako procko povie ze pomôcť treba tým co ju nepotrebujú!!! Pretože o nich sa stará fašistická EU

  4. je to úplná pravda a ten chruňo čo sa dal na politiku lebo jeho infantilné vytúpenia už nemali čo povedať ludom teraz predvádza v parlamente to je ale hanba

 2. To je to ze tito liberali vobec neberu ohlad na nasich ludi, ze tu maju existencne problemy. Im nakazu hore ze maju prijat xy nejakych migrantov a oni to odsuhlasia a zaplatia…..a potom v telke vysvetluju preco sa musia zvysovat dalsie dane, lebo toto lebo hento…radsej daju kazdemu druhemu len nie vlastnemu narodu…to by bola dakedy vlastizrada…dnes to je progresivizmus.

  1. Naopak, liberáli vedia, že ako sa tu žije (oni majú predsa tiež staré mamy a otcov) ale chcú pomôcť tým, ktorý nemajú úrodnú pôdu, nemôžu si dovoliť jesť každý deň, a boja sa o svoje deti. Tak prečo nepomôcť najprv tým, ktorí si prežili peklo a bez našej pomoci umrú, ako tým, ktorí sú ako-tak finančne zabezpečený? V Afrických krajinách, kde vojna ani nie je, majú mesačný zisk okolo 80€! Nie je od nás odporné, akí sme skúpi? Veď my si máme čo do úst vložiť! Keď tu bola 2. svetová vojna, naš predkovia tiež nemali čo jesť, a ak utiekli napr. do USA, Anglicka, alebo ja neviem do akých krajín, vynali ich z tade?

   1. tych ktori sa maju v Afrike horsie ako my je zhruba miliarda, ak nie viac
    pomoct sa im da jedine tak, ze im pomozeme u nich doma s osvetou, prip. zdravotnostvom, ak vobec, kedze ich politici to chce zvladnut sami
    Afrika je stale najbohatsi kontinent na Zemi, akurat ich prirodne zdroje im beru ini a to si musia vyriesit sami
    Mimochodom, kam nastahovat miliardu ludi?
    zeby do Bratislavy?

    1. No sámozrejme do Bratyslavy, ako inák ! Bratyslavčany sa budú muset povinne preorientovat a začat chlípat „turka“ alebo „araba“ z miniaturnych mokka šálek !
     Bratyslavčany zabudnyte na „capuccino“, „caffé latte“ a „latte macchiato“ ! … Moslim nepije také žbrndy a any vám to nedovolí chlípat !

   2. Ty mudrlantka naši ľudia išli do Ameriky robiť nie parazitovať a tieto hovna migrantske, mladý chlapi kozomrdi čo majú bojovať za lepší život pre seba a svoje rodiny idú do európi parazitovať a robiť zlobu,!

   3. Možno ty si máš čo do úsť vložiť ale spústa našich dôchodcov si musí sakramentsky rozmyslieť čo si dnes kúpi ab mu dôchodok vydržal do nasledujúceho mesiaca, a myslím že si úplne mimo – otázka – ked tý kvázi chudáci migranti utekajú pred vojnou prečo sa nesnažia urobiť si doma poriadok? to by potom asi museli makať aby mali čo jesť , je pohodlnejšie vynútiť si stravu a i. zadarmo , ale je zaujímavé že väčšina vlastní satelitný telefón o akom sa priemernému zamestnanému Slovákovi ani nemôže snívať — takže netrep a zalez medzi slniečkarov – dôjde čoskoro aj na vás .

    1. Toto je úplná pravda a platí aj na našich cigánov. A Pročko nech si ich živí zo svojho. Mne tiež nikto nič nedá zadarmo. Ja mám napríklad len 295,-€ dôchodok a to som odpracoval tomuto štátu 40rokov. Kde to žijeme? Kloakia.

   4. Nemali úrodnú pôdu dlhé stáročia a vynašli sa…. Darmo majú mesačný zisk 80 EUR, ak im to vystačí (tam totiž 80 EUR má inú hodnotu) na život. „Boja sa o svoje deti“ – aj naši občania sa boja o svoje deti!!! Neni vo všetkých Afrických krajinách VOJNA! Nebuďme už slepí a naivní… Naši predkovia utekali (ako kto) do USA…atď – hej… to určite, ale ROBIŤ a prispôsobili sa, naučili sa jazyk a išli do roboty pracovať. Ale tu o tom neni reč, týto robiť nechcú – nebuďte už slepí. Pred vojnou uteká max. 5%, zaujímavé je, že samí mladí „junáci“ utekajú – namiesto toho, aby začali budovať svoju vlasť, pomáhali doma…atď. EU by mala pomáhať tam, kde je problém a nie nosiť problém domov! Tie miliardy treba tlačiť do tých „vojnových“ štátov, nemocnice postaviť, školy a fabriky – a tam im zabezpečiť živobytie a nie u nás do nich tlačiť mesačne (za nič!) peniaze.
    Napr. „doplavili“ sa v Grécku, ale každý chce do Nemecka. Však v Grécku neni vojna! Nebombardujú… Čiže je jasné o čo im ide…. NO COMMENT. Šašo Zmätkovič a aj druhý šašík Pročko – nech si zoberú domov zopár migrantov… Ak niekto rozmýšla podobne – nech sa páči, každý si môže zobrať aspoň jednu rodinku k sebe domov.

   1. Ale pokiaľ som informovaná, olano nesúhlasí s prijímaním migrantov. Ci už áno????? V tom prípade Matovic klame, alebo si z nás Procko robí srandu.

 3. Zas ďaľší čo chcú pomáhať cudzincom…Tu treba pomáhať našim ľudom, Slovákom doma a Slovákom čo sú v zahraničí a chcú sa vrátiť domov!

 4. Šašo procko s úbohým humorom…..
  Keď tak chce pomáhať migrantom nech sa za nimi vystavuje nikomu tu chýbať nebude.
  Takto to vyzerá keď sa komediant trepe do politiky.Nech si tento šašo precita len jediný clanok , ktorý bol na internete v Novom čase, čo nás stojí len 9 migrantov v Humennom v areli bývalých kasární – do neba volajúce. Naši ľudia života ale šašovia sem chýbajú ……..

 5. Ha, ha, ha … toto je ďalší šašo. Bože ten Mat_ovič je neskutočný. Ten do parlamentu ťahá samých … Ľudia konečne sa už zobuďte!!!

 6. 4 deticky na Slovensku potrebuju liek,ktorý stoji 2 milióny dolárov …. pomôž radšej im Pročko!!! Nie tým moslimom a utečencom !!!! U nás sú ľudia čo ziju z minimálnych príjmov a živoria!!! To by vás malo zaujímať !!!!!!!!!!!!!! My tu nechceme moslimov ani nikoho iného !!!!!!

 7. On bude ten prvý ktorý bude poskytovať pomoc . … Títo v*jebanci sa zošijú vo svojich haciendach a migrošov napchajú na východné Slovensko. Okeckajú to samozrejme tými najsladšími rečičkami o solidárnosti, zodpovednosti a o tom ako musíme pomáhať tým ktorí to potrebujú.
  Prečo na východne Slovensko ? No lebo v Blave celá BratYslavská kaviareň samozrejme chce migrošov, aby vyzerali cool pred Bruselom, ale vedia že okrem nich ich tam nechce nikto . … Teda „nechce“, všetci Blaváci sa tvária že chcú nikto ich ale nechce mať pri sebe. Veď spomeňme na history, keď mali byť umiestnení pri Bratislave, alebo Trnave tak rýchlo prebehlo malé referendum a rozhodlo že tam nie . … A tak ich bez toho či sa to už východniarom páči, alebo nie šupli na východne Slovensko . … Viď Humenné. Tu už sa to samozrejme musí všetkým páčiť. Banda sk*rvená prašivá ! A toto je presný obraz tej solidárnej, korektnej, spravodlivej a liberálnej čvargy ! Áno chcem ale nie k nám . … Budeme za dobručkých a zároveň si udržíme aj voličskú základňu na západnom Slovensku.

 8. Pročko chceš pomáhať tým ktorí to potrebujú ? Po celom východnom Slovensku máš „more“ osád a v nich ľudí ktorí to potrebujú . … Všetkých ste ich zatlačili na východne Slovensko a tu sa s nimi trápia východniari. Prosím máš tu nespočetné množstvo ľudí ktorým môžeš pomáhať . … Pekne postav sociálne byty v Rači, alebo pri Bratislave a staraj sa ! Aha o takých vy nemáte záujem . …

 9. Správne Rakoci…..nech si stavaju solidárni Bratislavčania sociálne byty pri svojich haciendach pre tych ktorým byty chcú stavať len na východe Slovenska, lebo pri Bratislave sa to nesmie.Nech si ich berú k sebe na prevýchovu a po tejto skúsenosti určite nebudú mať chuť ani na migrantov lebo je to jedna krvná skupina.
  Procko a jemu podobní skúste to……a potom buďte múdri….Abelko tiež nech si berie svojich zverencov k sebe a nech nekecaj za ťažké peniaze blbosti o prevýchovu.Berte si všetkých do Bratislavy.

 10. Nech začne príkladom vo svojom dome a zo svojou rodinou ,som zvedavý ako dlho to vydrží hlásať verejné fakt by to bolo zaujímavé !!!!!

 11. Jožko zober si ich k sebe do hasičárni,alebo ich ubytuj na zamku a do hasicarni mozu chodit na jedlo.uvidim ako dlho vydržíš s pomocou.Chceš pomáhat,pod prikladom.

 12. Pročka vsedci dobre poznajú…. Co je zač a aky ma charakter…. Ale tu nejde o pomoc a dobre srdce ako sa milý Jozef tvari… Tu ide len o ďalšiu možnosť sa nabaliť na týchto utecencoch ako to robia na ciganoch … Ved to ani nie sú utečenci sú to dezerteri, sú to vecsinou mladý ľudia a hlavne muži ktorí opustili svoju vlasť, a neprišli zo sklonenou hlavou prosiť o pomoc.
  Prišli si sem užívať anarchiu ktorá sa im v Európe umožňuje… ved oni stoja nad zákon! za težke trestné činy nie sú vôbec trestaný ba práve naopak chránia ich, a to som si nikde neprečítal ale povedali mi to ľudia ktorí žijú v ich blízkosti….. A verte mi milý Slováci oni sa nám určite neprispôsobia, vytvoria si vlastne komunity a mi domáci budeme ich nepriatelia, ved si stačí otvoriť oči a pozrieť sa na západ… Tam môžete vidieť aj co znamená liberalizmus chlapi v sukniach a podobne, ľudia ktorich by ste len ťažko skúšali zaradiť podľa pohlavia, a moslimovia ktorí sú chránený a dobre ziveny za peniaze slušných ľudí, bez toho aby bola co i len nádej na ich zaradenie sa do spoločnosti a podieľa i sa na budovaní štátu. Toto je skutočný liberalizmus a v ňom má normálny pracujúci slušný človek miesto v spinavom kúte….

 13. Ty šašo dementný,najskôr treba pomôcť našim ľudom a hlavne dôchodcom a nie sem napchať čvargu čo by len vyciciavali a nič nerobili.No a naša chudoba by sa mohla len prizerať…..toto by sme chceli?

  1. Presne tak to vyzera ked ,,herci,, ,,umelci,, ,,celebrity,, sa trepu do politiky…. 🤢
   Cely ich zivot je jedno divadlo a tak to vyzera aj v politike…. cele zle…

 14. Skrachovaný šašo Proč_ko!!! Inak sa ani nedá nazvať chudák popletený. Ešteže ho Mat_ovič prichýlil. Je to klamár a Bla_ha ho uvedčil priamo v relácii.

 15. Hamba, hamba, hamba…. Tak keď je za migrantov tak bodaj by mu ženu znasilnely alebo ceru….. Je to šašo. Do určitej doby som ho mala rada no po tomto som sklamaná…. A po ďalšie ako môžu byť herci, šašovia v parlamente?

 16. Aj nasi cigani su povodom z Azie a z nich tak akurat 1% sa dokazalo zivit same. Kto si pamäta ako chodili do Belgicka, Kanady a inde a ziadali o azyl a tam vtedy mali take regule ze ich tam nechali cakat 3 mesiace na vyrozumenie a samozrejme im museli dat jest a tiez poberali peniaze a ked im azyl neschvalili tak s peniazmi prisli na Slovensko.Potom zase isli do inej krajiny. Nepotrebovali azyl chceli peniaze. A tak je to i teraz- ludia z roznych krajin prichadzaju tam kde zadarmo dostanu vsetko. Ak EU nezmeni migracnu politiku tak sa budu do EU hrnut. Aky osoh bude z moslimskych migrantov? Kriminalita, rozsirovanie chorob, znasilnovanie, kradeze a vykradanie domov, bytov a kostolov, predaj narkotik, ozbrojene konflikty, zapalovanie kostolov a aut za ktore vam ziadna poistovna nezaplati.Urazaju ich krize na kostoloch- musia sa zvesit, zapaluju kostoly a zabijaju krestanov, tam kde ich viac pokope sa nechcu podriadit statu v ktorom su ale maju vlastne zakony a nepotrebuju vediet rec statu kde su lebo vyhlasuju ze tam, kde vkroci noha moslima je vsetko ich lebo im to Alah povedal. Uvedomte si to nie su inzinieri, stredoskolaci -to su negramotni ludia , nenauceni zit ako my zijeme, my krestania sme pre nich iba otroci. Chodte do Grecka, Talianska, Britanie, Francuzka, Holanska, Danska, Svedska a pozrite sa na vlastne oci ako to vlastne je a az potom sa rozhodnite a ako prve kazdy politik co sa rozhodne ich vpustit do krajiny by si mal prikazom vziat domov aspon dvoch utecencov a starat sa o nich.Momentalne je ich na ceste do EU 76 000 prerazili grecku hranicu a chcu do Nemecka lebo tam dostanu najviac penazi a ak ich neprijmu tak sa vyhrazaju svätou vojnou v mene Alaha. Vsade kadial prejdu ostava spina, smeti to by mali slnieckari upratovat za nimi. Preco neostavaju vo svojich krajinach nebojuju za mier a nepostavia si ju znovu svoju krajinu – lebo su niekym stvani a niekto im nahovoril ze sa musia rozsirit po celom svete lebo islam bude vladnut svetu a ze kazdy biely clovek je ich otrok a nesmie im ublizit Nemaju pasy, nemaju identitu a potom poberaju davky v nudzi aj na 4 rozne identity. Nech si politici pozru video ako sa lucila Britania s EU a nech trochu rozmyslaju.

 17. Tak a migranti prerazili hranicu a hned ako sa dostali do Grecka tak zvandalizovali kostol a ked im davali jedlo tak to hadzali na ulici na cestu ze to oni zrat nebudu….no v krajinach kde ich je viac ziadaju svoje jedlo a svojich kucharov a vsetko sa im musi okamzite plnit lebo inak vandalizuju to co im pride do cesty…….a tak krajiny im platia nemale peniaze a oni ziadaju stale viac a viac ….zeny ktore nenosia burku su pre nich len k…y a treba ich znasilnit a kedze su znasilnene nemaju ziadnu cenu tak je dovolene ich zabit…..najnovsie nejakych 5 arabov znasilnilo 7 rocne dievcatko….v Dansku sa zena branila znasilneniu sprayom a dostala pokutu ze sa branila….chlap bol prepadnuty a branil sa ako vedel a migrant ho nahlasil policii ze sa nejak velmi branil tak ho vysetruje policia…vitajte v realite chudakov migrantov co nic nemaju a putuju za kuskom chleba a pokojnym zivotom-este stale tomu verite?

 18. Presne tak nasim ludom treba pomahat. On nech si ich nastahuje domov a z jeho platu poslaneckeho nech ich zivi. Nikdy som ho nemusela ani ten jeho pripeceny humor. Humor nasilu. 😠

 19. Procko, prajem Ti aby si tychto migrantov prosil o milost ked budu ublizovat Tvojej rodine. Si obycajny hlupak, co uz ako komik robil zlo.

  1. Pročko ani nevie o čom hovorí. Alebo naozaj tu chce mešity znásilnenia nepokoje? Ten migrant sem nechce prísť pracovať ale zdevastovať európu! Prečo Pročko nejde aj s Merkelovou ku migrantom? Bojím sa, že naša biela rasa vyhynie za pár rokov.

 20. Vazeny lpriatelia
  pridte do Svedska a uvidite co spravili migranti tu z takej bohatej krajiny ako boli Svedi katastrofa Svedi si uz pomaly nemozu ani vyvesit statnu vlajku lebo maju na nej ,,zlty kriz a tymto darebakom ktori ich vyzieraju to vadi
  nahodou ak vas zastavi policia a zenam najdu spray vonavku hrozi im basa lebo spray ktory moze byt aj na obranu pred dotieravymi muzmi je sucastne akoze zbran atd no pozyvam vsetkych tu ktori chcete migrantov a presvedčite sa ci im treba pomahat a az chcete tak si ich zoberte k sebe domov slovensko je nase a panmi budeme my Slovaci

 21. Ano aj nasi dedovia isli napr. do Ameriky, ale naucili sa ich jazyk a pracovali tam, nic nedostali zadarmo. A tyto kvazi utecenci, co robia? Brutalita, kriminalita a zadarmo vsetko dostanu. A my tu na nich za minimalnu mzdu mame pracovat?

 22. Pročko je komik – srandista má veľmi chudobnú slovnú zásobu a melie dookola stále nejaké frázy z ktorých sa človek nedozvie nič…

 23. Je to idiot. V budúcnosti sa budú valiť do Európy miliónové vlny nelegálnych emigrantov – v dôsledku vojen a sucha. A potom čo? Môj názor: pokiaľ budeme v EU, potiaľ máme zviazané ruky. A nech nás nestrašia, že malé Slovensko nemôže samé existovať, môžeme predsa existovať v skupine východo-európskych štátov, ktoré vystúpia z EU.

 24. Hi there to all, how is all, I think every one is getting more from
  this web page, and your views are fastidious in support of new
  people.

 25. great issues altogether, you just gained a new reader.

  What would you suggest about your put up that you just made a few days in the past?
  Any certain?

 26. Hmm is anyone else encountering problems with the images on this blog loading?
  I’m trying to find out if its a problem on my end or if it’s
  the blog. Any feed-back would be greatly appreciated.

 27. Hey! I could have sworn I’ve been to this website before but after browsing through some of the
  post I realized it’s new to me. Anyhow, I’m definitely
  glad I found it and I’ll be bookmarking and checking back often!

 28. I have been exploring for a little bit for any high
  quality articles or weblog posts on this sort of area .
  Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this web site.
  Reading this info So i’m satisfied to express that I’ve an incredibly
  good uncanny feeling I came upon exactly what
  I needed. I most for sure will make sure to don?t overlook
  this website and give it a glance on a continuing basis.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *