Pročko je za pomoc migrantom a moslimom na Slovensku: "Dajme pomoc tým, ktorí to potrebujú" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Pročko je za pomoc migrantom a moslimom na Slovensku: “Dajme pomoc tým, ktorí to potrebujú”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Jozef Pročko, ktorý kandiduje za stranu Igora Matoviča sa vyjadril v relácii na TA3, že pomáhať sa má a pomáhajme ľuďom, ktorí trpia vojnou. Myslel tým migrantov, ktorí prúdia od roku 2015 do Európy.

Kandidát Pročko a bývalý komik diskutoval spolu s kandidátkou Kolíkovou, ktorá kandiduje za stranu Za Ľudí, tá s ním v téme pomoci pre migrantov z afrických krajín súhlasila.

Moderátor: “Máte možno dáku predstavu, koľko ľudí by malo Slovensko prijať?”

Pročko: “Viete to sú tie čísla, pomáhajme, diskutujme o tom s Európskou Úniou a naozaj ja som ochotný tiež pomáhať ľuďom, ja tiež a myslím si že každý jeden Slovák. Viete, my Slováci sme v tom jedineční, že my naozaj náš domov poskytujeme ľuďom, ktorí potrebujú pomoc a dajme pomoc tým ľudom, ktorí to potrebujú.”

Na ďalšiu otázku moderátora, či má Slovensko pomôcť týmto migrantom aj na Slovensku a teda aby migranti boli u nás, Pročko odpovedal, že stým nemá problém.

Pročko však hovoril aj o tom, že nelegálnych migrantov treba kontrolovať, ako to však myslel nie je jasné, lebo väčšina migrantov prichádza do Európy nelegálne a je ťažké zistiť, ktorí skutočne utekajú pred vojnou, alebo prišli do Európy len kvôli ekonomických výhodám.

(Vo videu sa tejto téme venujú v čase 25:00)

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *