Problém je, že očkovaní roznášajú vírus a netestujú sa, preto máme veľa infikovaných, povedal exminister Krajčí - MAGAZÍN 1
Slovensko

Problém je, že očkovaní roznášajú vírus a netestujú sa, preto máme veľa infikovaných, povedal exminister Krajčí

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý minister zdravotníctva Marek Krajčí si myslí, že rýchli vzostup infikovaných na Slovensku je spôsobený tým, že očkovaní sa netestujú.

Podľa neho totiž očkovaní roznášajú vírus “Veľká nevýhoda je to, že mnohí očkovaní, ktorí by mali v niektorých prípadoch sa pretestovať, v nemocniciach, v domoch sociálnej starostlivosti sa netestujú. Preto podľa mňa máme taký obrovský vzostup tých infikovaných. Pretože tí očkovaní my veľmi dobre vieme, že to roznášajú a roznášajú to do veľkej miery veľmi podobne ako, žiaľ, tí, ktorí nie sú očkovaní.”

Ministerstvo zdravotníctva pod novým vedením ministra Lengvarského však vydalo informáciu, že očkovaní minimálne roznášajú infekciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *