Primátor Žiliny Kotlebu v meste neprivítal, prišlo však plné námestie ľudí - MAGAZÍN 1
Komentáre

Primátor Žiliny Kotlebu v meste neprivítal, prišlo však plné námestie ľudí

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ľudová strana Naše Slovensko cestuje po mestách so svojou predvolebnou kampaňou a stretáva sa s negatívnym postojom liberálnych primátorov, ktorí opakujú naučené frázy, že Kotleba je fašista a oni ho v meste odmietajú.

Niečo podobné skúšal primátor v Trenčíne, dokonca Kotlebovi zakázal použiť verejné priestory mesta na svoje zhromaždenie. Súd však v rýchlosti tento nezmysel zrušil a na ĽSNS sa v Trenčíne prišlo pozrieť preplnené námestie ľudí.

Podobne tomu bolo aj tento piatok v Žiline. Primátor Peter Fiabáne to ale posnul na iný level a po celom meste dal vystaviť billboardy proti ĽSNS. Pán primátor mohol peniaze za billboardy radšej dať na charitu.

Mesto Žilina sa vraj dištancuje od politiky xenofóbie a nenávisti. Takéto billboardy mohli ľudia vidieť na všetkých mestských zástavkách pre MHD. Primátorovi to však nestačilo a z balkóna mestského divadla nechal čítať mená židovských obetí v druhej svetovej vojne. Pán Fiabáne asi nevie, ale Marian Kotleba cez druhú svetovú vojnu nežil, a na otázku holokaustu sa vyjadril už niekoľkokrát (vyjadrenie Kotlebu nájdete tu).

Po všetkých týchto opatreniach pána primátora však na Mariana Kotlebu a jeho ĽSNS prišlo niekoľko stoviek ľudí a žilinské námestie sa tak slušne naplnilo. Aj toto je znakom toho, že voličov ĽSNS neustále pribúda (v prieskumoch sú kotlebovci druhá najsilnejšia strana) a aj po obrovskej mediálnej protikampani, veľkej cenzúre v médiách, dokáže ĽSNS naplniť námestia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *