Komentáre

Primátor Žiliny Kotlebu v meste neprivítal, prišlo však plné námestie ľudí

Ľudová strana Naše Slovensko cestuje po mestách so svojou predvolebnou kampaňou a stretáva sa s negatívnym postojom liberálnych primátorov, ktorí opakujú naučené frázy, že Kotleba je fašista a oni ho v meste odmietajú.

Niečo podobné skúšal primátor v Trenčíne, dokonca Kotlebovi zakázal použiť verejné priestory mesta na svoje zhromaždenie. Súd však v rýchlosti tento nezmysel zrušil a na ĽSNS sa v Trenčíne prišlo pozrieť preplnené námestie ľudí.

Podobne tomu bolo aj tento piatok v Žiline. Primátor Peter Fiabáne to ale posnul na iný level a po celom meste dal vystaviť billboardy proti ĽSNS. Pán primátor mohol peniaze za billboardy radšej dať na charitu.

Mesto Žilina sa vraj dištancuje od politiky xenofóbie a nenávisti. Takéto billboardy mohli ľudia vidieť na všetkých mestských zástavkách pre MHD. Primátorovi to však nestačilo a z balkóna mestského divadla nechal čítať mená židovských obetí v druhej svetovej vojne. Pán Fiabáne asi nevie, ale Marian Kotleba cez druhú svetovú vojnu nežil, a na otázku holokaustu sa vyjadril už niekoľkokrát (vyjadrenie Kotlebu nájdete tu).

Po všetkých týchto opatreniach pána primátora však na Mariana Kotlebu a jeho ĽSNS prišlo niekoľko stoviek ľudí a žilinské námestie sa tak slušne naplnilo. Aj toto je znakom toho, že voličov ĽSNS neustále pribúda (v prieskumoch sú kotlebovci druhá najsilnejšia strana) a aj po obrovskej mediálnej protikampani, veľkej cenzúre v médiách, dokáže ĽSNS naplniť námestia.

6 Replies to “Primátor Žiliny Kotlebu v meste neprivítal, prišlo však plné námestie ľudí

  1. Kotleba je pre mnohých ľudí jediná nádej.ja som si ho vypočula v Martine keď tu bol minulý rok,sala bola plná ľudí,ľudia stáli v zadu a aj vonku, tí čo sa nezmestili,je vidieť že toho všetkého majú plné zuby. Mne sa páčilo keď hovoril o ústave SR a že únia je nadradená našej ústave a to je zle.nemame svoju suverenitu a nemôžeme plne rozhodovať sami za seba a to je zle.tu všetky srandy končia.teraz ide o veľa,ak sa liberáli dostanú k moci, Slovensku je koniec!

  2. Držím palce pánovi Kotlebovi, len keby takých pánov bolo viacej.
    Ľudia, ktorí pracujú pre svoj národ, ktorým záleží na osude ostatných, by sa mali spájať.
    Prijímať od kohokoľvek, dobré riešenia, ktoré by pomohlo ľuďom je vzácnosť, túto vzácnosť ma jedine ĽSNS.

    1. Sú aj iné slovenské strany, ktoré majú šancu sa dostať do parlamentu a potom nech sa spájajú proti liberálom za záchranu Slovenska a jeho štátnosti.

  3. Have you ever considered about adding a little bit more than just your articles? I mean, what you say is fundamental and all. Nevertheless think of if you added some great graphics or video clips to give your posts more, „pop“! Your content is excellent but with pics and clips, this blog could definitely be one of the most beneficial in its field. Good blog!|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *