Politika

Primátor Trenčína zakázal Kotlebovi zhromaždenie: Nakoniec prišlo plné námestie

Kotlebovci chceli usporiadať v meste Trenčín zhromaždenie za účelom predstavenia skutočne pravdy o ĽSNS. Primátor Rybníček im ho však zakázal a odôvodnil to tým, že Kotlebovci sú fašisti.

Kotleba však podal sťažnosť na súd a ten mu vyhovel. Ako to dopadlo? Kotlebovci naplnili bez mediálnej podpori plné námestie v Trenčíne.

V ten istý deň sa v meste konal aj protifašistický pochod, kde napadli liberáli fyzicky mladú aktivistku Líviu (písali sme o tom tu).

Plné sály či námestia ukazujú, že Kotleba naberá na sile a stále má čo raz viac voličov. Ľudia vyhľadávajú jeho stretnutia aj po obrovskom mediálnom tlaku.

13 Replies to “Primátor Trenčína zakázal Kotlebovi zhromaždenie: Nakoniec prišlo plné námestie

  1. 😀 prišlo celé námestie? No tak asi áno, som Trenčanka a každý z nás dobre vie, že minimálne polovica ľudí, čo boli na mierovom námestí neboli z Trenčína, ale dobre, že máte overené fakty ;DD Toto sú mi články ;DD

  2. Prišlo plné námestie? Aha, no tak dobre. Som Trenčanka a každý z nás vie, že minimálne polovička, čo bola na mierovom námestí ani nie je z Trenčína ;D ale dobre, že máte overené fakty, super článok len tak ďalej ;D žasnem normálne ;D na plač je toto.

  3. Prišlo plné námestie? Aha, no tak dobre. Som Trenčanka a každý z nás vie, že minimálne polovička, čo bola na mierovom námestí ani nie je z Trenčína ;D ale dobre, že máte overené fakty, super článok len tak ďalej ;D žasnem normálne ;D na plač je toto.

  4. Prišlo plné námestie? Aha, no tak dobre. Som Trenčanka a každý z nás vie, že minimálne polovička, čo bola na mierovom námestí ani nie je z Trenčína ;D ale dobre, že máte overené fakty, super článok len tak ďalej ;D žasnem normálne ;D na plač je toto.

  5. A čo tým chcete povedať, to tam nemôžu prísť z okolia Trenčína , alebo z druhých miest Slovenska? Alebo to sa nepočíta? A keď chodia za LGBTI a to nielen z druhých miest , ale aj z druhých štátov a tých je dokonca viac ako Slovákov, to už môže byť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *