Slovensko

Primátor Bratislavy sa nebojí Covidu? Respirátor dal dole a olizoval si prsty pred kamerami! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Primátor hlavného mesta Bratislava Matúš Vallo informoval v utorok na tlačovej konferencii, že sa rozhodol zlacniť ročnú električenku na 199eur (video na konci článku).

Ľudia si podľa predsedu kraja Drobu a primátora Bratislavy Valla odvykli na cestovanie mestskou hromadnou dopravou a takto ich chcú znovu dostať naspäť. Aj keď na Slovensku máme silnú pandémiu a lockdown, primátorovi Vallovi by to akoby nevadilo. Síce mal na sebe respirátor, no keď potreboval prečítať ďalší papier s poznámkami, ktoré čítal na tlačovej konferencii, niekoľkokrát si respirátor dal dolu a olizol si prsty.

Nebojí sa teda primátor nášho hlavného mesta, že sa nakazí tak nebezpečným vírusom a môže nakaziť ostatných? Veď bol na tlačovej konferencii s niekoľkými ľuďmi a vírus mohol mať na prstoch!