Prieskum: Kotleba predbehol Kollára a Maďari s Kiskovcami by sa do parlamentu nedostali

Podla najnovšieho prieskumu špeciálne pre TV JOJ od agentúry Polis by prvé miesto získala Matovičova strana OĽANO s 24,4% hlasov. Na krk jej dýcha strana Smer s 18,8% hlasov.

Prekvapením je Kotlebova ĽSNS, ktorá predbehla vládnu stranu Sme rodina a získala by 9%. Sme Rodina by spolu so SaSkou získali po 8,9%. Do parlamentu by sa dostali aj ultraliberáli z Progresívneho Slovenska so ziskom 6,8%.

Parlament by ušiel strane Andreja Kisku Za Ľudí, ktorí by dostali 4,8%. Rovnako by sa do parlamentu nedostali ani maďarské strany Maďarská komunitn spolupatričnosť (4,5%) a Most-híd (2,7%). KDH by získalo 3,4% a SNSka 3,2%. Strana Štefana Harabina sa v prieskume ani neumiestnila.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.