Pribudol im počet nakazených, ktorí majú aj tretiu dávku. Izrael už hovorí o štvrtej dávke - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Pribudol im počet nakazených, ktorí majú aj tretiu dávku. Izrael už hovorí o štvrtej dávke

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Izrael je jedna z krajín, ktorá ako prvá mala zaočkovanú obrovskú časť populácie a dnes už veľkú časť aj treťou dávkou. Teraz však nie je vylúčené, že sa bude očkovať aj štvrtou dávkou vakcíny. ko informuje The Time of Israel, minister zdravotníctva Nitzan Horowitz povedal, že Izraelčania ju možno budú musieť dostať 

„Nie je nerozumné (myslieť si), že potrebujeme štvrtú dávku,“ povedal Horowitz v rozhovore pre Channel 12 po tom, čo údaje ministerstva zdravotníctva ukázali, že 9 percent nových prípadov diagnostikovaných pred pár dňami tvorili ľudia zaočkovaní posilňujúcou dávkou.

Okrem úvah o podávaní ďalšej posilňujúcej dávky, ktorá nemusí byť zďaleka posledná, Izrael napreduje v očkovaní aj v inom smere. V krajine začali tento týždeň očkovať deti vo veku od 5 rokov. Rozhodnutie odôvodnili zvyšujúcou sa mierou infekcie medzi deťmi.

A hoci počet nových prípadov v krajine rastie, minister odmieta dohady, že krajina vstupuje do piatej vlny. Experti sa toho ale obávajú. Lekár Salman Zarka, povedal, že verí, že Izrael už v novej vlne je: „Nie sme medzi vlnami, sme na začiatku novej vlny“.

„Keď sme uvažovali o piatej vlne, nemysleli sme na nárast počtu takýchto prípadov. Uvažovali sme o novej verzii dovezenej zo zahraničia o tom, čo sa teraz deje v Európe, “povedala Zarka. „Vzostup je teraz príliš skorý a príliš rýchly. Nechcem to nazvať piatou alebo novou vlnou.“

Dvomi dávkami je v súčasnosti zaočkovaných 5,7 milióna Izraelčanov, viac ako 4 milióny obyvateľov má v sebe aj tretiu dávku. Nezaočkovaných je približne 700-tisíc obyvateľov krajiny. Spôsobené to môže byť tým, že títo ľudia si myslia, že pandémia je už preč. Podľa Zarka v Izraeli panuje mylná predstava, že nebezpečenstvo pominulo, keď je očkovanie prezentovane ako hlavné riešenie.

One Reply to “Pribudol im počet nakazených, ktorí majú aj tretiu dávku. Izrael už hovorí o štvrtej dávke”

 1. Ak Matovič dá za každú vakcínu 500 € poukaz tak si naraz dám pichnúť štyri vakcíny naraz. Mám len takú malú podmienku, že si vyberiem fľaštičku, z ktorej si dám tie štyri vakcíny pichnúť. Ak Igor neblufuje, tak by som mal hneď 2 000 €.

  Vrchní sestra fakultní nemocnice ve slovinské Lublani rezignovala v přímém přenosu na svou pozici se slovy, že už se nebude podílet na krytí spiknutí! Ve Slovinsku probíhá očkování celkem 3 skupinami lahviček s vakcínami, které lze odlišit podle sériové imatrikulace! Číslo 1 označuje placebo a je určeno pro politiky, herce, novináře, a vybrané příjemce. Číslo 2 označuje lahvičky s ostrou vakcínou pro plebs. A lahvičky s číslem 3 obsahují údajně experimentální odnož RNA vakcíny na bázi onkologického ONC genu! Lékař vysvětlil, o co by mohlo jít. Vrchní sestra rezignovala poté, co byla svědkem očkovací selekce podle těchto skupin!

  Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok.
  Číslo 2 je klasická mRNA “vakcína”.
  Číslo 3 je látka s RNA obsahující gen ONC, příbuzný adenoviru, který mimo jiné přispívá ke vzniku rakoviny.

  Položím vám kontrolní otázku. Viděli jste za poslední rok, kdy se očkuje, že by zemřeli aktivně činní politici? Ne, nezemřeli. Zato ale zemřelo mnoho umělců, herců, zpěváků, fotbalistů, většina buď na srdeční zástavu, na mozkovou mrtvici, anebo na zápal plic. Ale ani jeden aktivní politik, poslanec, ne ne. Vakcíny tzv. nesednou jen lidem mimo vysokou politiku. A to by potom dávalo smysl, že se lahvičky dělí na 3 skupiny. A právě ta 3. skupina je nejděsivější.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *