Slovensko

Prevádzky Deichmann na Slovensku oznámili, že majú otvorené stále pre všetkých. Dobrý marketing?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Prevádzky Deichmann na Slovensku, ktoré predávajú značkový tovar na sociálnej sieti oznámili, že majú otvorené pre všetkých bez ohľadu na farbu okresu podľa covid automatu.

Keď to oznámili na sociálnej sieti, ľudia im okamžite začali písať pozitívne komentáre v zmysle „Klobúk dole“.

Predajne s oblečením či obuvou však nemusia mať v čiernych okresoch zatvorené, pretože patria medzi esenciálne obchody. „Pekný status 👍 patríte medzi esenciálne predajne podľa covid automatu, čiže si to môžete dovoliť, takže žiaden klobúk dole“ píše Michaela.

„medzi esenciálne predajne patria aj tie s odevmi a ako je v komentároch napísané, robia rozdiely…. takže to nie je len o tom, či musia, či nie, ale skôr, či chcú 🤷🏻“ odpovedá jej Slávka s tým, že niektoré predajne kontrolujú covid pasy.

„presne na toto som sa v pepcu pytala predavacky, pretoze som tomu tiez nerozumela, ze preco s tym robia problemy a pustaju OTP, tak mi predavačka vysvetlila, že im bolo povedané, že keďže okrem obuvy a oblečenia predávajú aj iný (tzv. priemyselný tovar), nespadajú do tejto výnimky, ale potom nechápem ako funguje lidl, ci kaufland, ci tesco“ čuduje sa zase Baška.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *