Prešovská krčma lockdown nerieši! Majú otvorené a krčma je na prasknutie plná

Prešovská krčma známa pod názvom Tralka Pub ako stojí nad vstupnými dverami si z lockdownu nerobí veľkú hlavu.

Hneď pri vstupe vás privíta nápis „Otvorené bez obmedzení“ a majiteľ na sociálnej sieti informuje, že aj počas lockdownu, kedy je skoro všetko zavreté, sem môžeme prísť od rána do večera na pivo a obsluhovať vás budú Sisi či Veronika.

Krčmu navštívila aj kontroverzná advokátka Adriana Krajníková, ktorá sa preslávila svojim odporom k nariadeniam a pandémii.

„Judr Krajníková v plnej permanencii, samý telefonát a krčma na prasknutie plná. Človek sa tam cítil ako človek, slobodný,“ skonštatoval zákazník podniku.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353