Slovensko

Prešli sme si program Kotlebovcov a nič fašistické sme tam nenašli

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na stranu ĽSNS neustále počúvame, že je to fašistický strana, ktorú by najradšej liberáli rozpustili. Inteligentný človek sa však nenechá ovplyvniť emóciami a pozrie sa na veci odborne a konštruktívne. My sme si prešli program Kotlebovcov a nenašli sme tam nič fašistické či rasistické.

Ako prvé chcú Kotlebovci zaviesť úplnú zodpovednosť pre politikov a vysokých štátnych úradníkov za zneužitie svojej právomoci. Kotlebovci v minulosti už navrhovali zákon pre hmotnú zodpovednosť pre politikov, čo by zlodejom v parlamente veľmi poškodilo, no tento návrh nepodporil nikto okrem hnutia Sme Rodina a samotných Kotlebovcov. Ďalej chcú Kotlebovci zákon na preukázanie majetku politikov a rozkradnutý majetok navrátiť späť štátu.

Ak by vládli Kotlebovci, nemali by v pláne zvyšovať dane, ale rozumnejšie hospodáriť a sociálnu politiku by nastavali na základe zásluhovosti. Tí, ktorí odmietnu pracovať nedostanú nič. Žiadny domy a vysoké sociálne dávky.

Peniaze by ušetrili aj v Národnej rade, kde by znížili počet poslancov z 150 na 100 a platy by sa odvíjali od minimálnej mzdy. Zrušili by aj financovanie politických strán zo štátneho rozpočtu a tak isto aj mimovládnych organizácii, kde idú ročne stovky miliónov.

Kotlebovci by nenechali nezamestnaných čakať doma na sociálne dávky, ale zapojili by ich do prác pre štát, ktoré do teraz robili predražené súkromné firmy. Napríklad výsadbu stromov, výstavbu a opravu bytov, škôl, nemocníc a ciest. Ľudí by do dôchodku posielali v 60tke a dôchodok by stanovili v závislosti od odpracovaných rokov a náročnosti práce.

Mládež na školách by Kotlebovci viedli v národných hodnotách a školy by prispôsobili trhu práce, aby zo škôl vychádzali študenti, ktorí sa dokážu okamžite zamestnať. Pre učiteľov by navrátili autoritu a dôstojnosť, ktorá chýba práve na východnom Slovensku v oblastiach neprispôsobivých občanov.

Kotleba by obnovil aj potravinovú, hospodársku a energetickú sebestačnosť, ktorú Slovensko niekedy malo. Cudzincom by zabránil odkupovanie našej pôdy a zvýšil by dotácie pre domácich poľnohospodárov. Zabránili by tiež ťažbe slovenských lesov a vývozu dreva na západ.

Ak by vo vláde boli Kotlebovci, urobili by všetko pre to, aby človek mal právo si urobiť zbrojný preukaz a nosiť zbraň pre svoju obranu. Tieto obmedzenia už pomaly prichádzajú zo západu, kde napríklad zbrojný preukaz v Nemecku už musíte mať aj na plynovú pištoľ a v niektorých krajinách chcú obyvateľstvo úplne odzbrojiť, čo niektorí pokladajú za nebezpečné, keďže obyvatelia by sa už vôbec nemali ako brániť.

Manželstvo budú Kotlebovci pokladať vždy len zväzok muža a ženy, a nepodporia adopciu detí pre homosexuálov. Pre slušné mladé rodiny ponúknu bezúročné pôžičky zo štátnej banky a možnosti získať štátny byt.

Celé desatoro ĽSNS tu:

  1. Donútime politikov niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia tak, aby vysoká politika viac nebola najorganizovanejšou zločineckou profesiou. Zavedieme trestný postih politikov a vysokých štátnych úradníkov za zneužitie právomoci, a to aj z nedbanlivosti. Prijmeme zákony na preukazovanie pôvodu majetku. Rozkradnutý majetok navrátime do vlastníctva štátu. Trestný a väzenský systém sprísnime tak, aby si každý dobre rozmyslel, či bude kradnúť a lúpiť.
  2. Cestu k prosperite vidíme v rozumnom hospodárení a nie v neustálom zvyšovaní daní. Prehodnotíme štátne výdavky s cieľom prijať vyrovnaný štátny rozpočet. Sociálnu politiku postavíme na princípe zásluhovosti a odstránime zvýhodňovanie asociálov pred slušnými ľuďmi. Tým, ktorí odmietnu pracovať, nedáme zadarmo vôbec nič – žiadne domy, dávky ani príspevky.
  3. Platy politikov a vysokých štátnych úradníkov stanovíme v závislosti od minimálnej mzdy. Počet poslancov NR SR znížime zo súčasných 150 na 100. Sfunkčníme referendum. Zrušíme zbytočné štátne úrady. Zrušíme financovanie politických strán a mimovládnych organizácií zo štátneho rozpočtu.
  4. Všetkým umožníme pracovať. Nezamestnaných zapojíme aj do prác, ktoré doteraz predražene vykonávali súkromné firmy (výsadba stromov, výstavba a oprava bytov, škôl, nemocníc, ciest a inej infraštruktúry). Minimálnu mzdu a dôchodky určíme v závislosti od odpracovaných rokov a náročnosti práce. Dôchodkový vek ústavným zákonom stanovíme na 60 rokov.
  5. Zastavíme privatizáciu zdravotníctva a presadíme jednu štátnu zdravotnú poisťovňu. Záchrannú službu a nemocničné laboratóriá vrátime naspäť do rúk štátu. Zvýšime kompetencie zdravotným sestrám, zabezpečíme špecialistov aj na vidiek a zvýšime prevenciu pred ochoreniami. Pre tých, ktorí si platia zdravotné poistenie, zrušíme doplatky za predpísané lieky.
  6. Výchovu a vzdelávanie mládeže postavíme na tradičných národných a kresťanských princípoch a hodnotách. Navrátime učiteľom autoritu a dôstojnosť. Sieť škôl prispôsobíme trhu práce, podporíme praktické odbory a zrušíme normatívne financovanie škôl. Zavedieme pravidelné protidrogové testy na základných a stredných školách.
  7. Obnovíme potravinovú, hospodársku a energetickú sebestačnosť Slovenskej republiky. Zabránime cudzincom skupovať slovenskú pôdu a zvýšime dotácie pre poľnohospodárov. Odstránime zvýhodňovanie zahraničných podnikateľov pred slovenskými a postupným znižovaním úplne zrušíme DPH. Zvýšime ochranu prírody a zastavíme drancovanie lesov. Zvýhodníme používanie alternatívnych palív v individuálnej a hromadnej osobnej doprave.
  8. Slovenské záujmy staviame nad diktát Bruselu, a preto odmietame obmedzovanie suverenity členských štátov Európskej únie, ako aj projekt Spojených štátov európskych. Nikdy nepodporíme akúkoľvek formu štátnej pomoci súkromným bankám a nezodpovedným cudzím vládam. Sprísnime kontrolu nelegálneho zamestnávania cudzincov a imigračnú politiku.
  9. Nedopustíme narušenie územnej celistvosti SR a posilníme obranyschopnosť vlasti. Presadíme vystúpenie Slovenska zo zločineckého paktu NATO a slovenských vojakov stiahneme z okupačných zahraničných misií. Záujemcom umožníme získať dobrovoľný vojenský výcvik. Zachováme právo na legálnu zbraň. Hranicu trestnej zodpovednosti znížime na 12 rokov.
  10. Za manželstvo budeme vždy pokladať len zväzok muža a ženy. Slušné rodiny podporíme bezúročnými mladomanželskými pôžičkami zo štátnej banky a možnosťou získať štátny byt. Odmietame registrované partnerstvá, adopciu detí homosexuálmi aj propagáciu sexuálnych úchyliek.

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *