Slovensko

Premiér: Zaočkovaní Slováci vedia robiť veci správne a držia palce mojej vláde

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Eduard Heger dnes vyhlásil opäť núdzový stav pre nezvládnutie pandemickej situácie už druhý rok. Infikovaní pribúdajú, očkovaní sa vedia nakaziť tiež a ľudia umierajú. Taká je realita dnešných dní.

Riešením je opäť to isté a to lockdown. Heger tvrdí, že na zaočkovaní Slováci vedia robiť veci správne a tejto vláde držia palce. Či je tomu naozaj tak, je asi dosť naivné veriť. Podľa anketárov sa ľudia dávajú očkovať pod tlakom, aby mohli pracovať či niečo si ísť kúpiť pod vianočný stromček.

„Ja som si myslel, že ľudia sa majú očkovať, lebo sa boja o zdravie a nie preto, lebo držia palce nejakým politikom v ich, nejakých, kto vie akých plánoch. Nuž. Veď sám Heger pred pár rokmi predával vodku a tvrdil, že je dobrý obchodník. Kto vie, čo vymýšľa teraz“ napísal Mário Vidák.

3 Replies to “Premiér: Zaočkovaní Slováci vedia robiť veci správne a držia palce mojej vláde

  1. Aké drogy či lieky berie ten zdrogovaný babtista heger? Pravdepodobne ide o lieky s názvom MK ULTRA. Pravdepodobne nieje pri vedomí keď mu z úst vychádzajú také neuveriteľné žvásty.

  2. Kto by už len mohol podporovať tkz. vládu národnej katastrofy?
    Zas sa vysmial do očí ľuďom čo sa dali zaočkovať.
    Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú…
    A určite je to pre ich zdravie a dobro…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *