Premiér v úzkych: Čaputová, Pellegrini či Kotleba z neho urobili ancikrista a všetci ho nenávidia

Matovič v sobotu v rozhlasovej relácii Sobotné dialógy vymenoval azda všetkých, ktorí mu údajne škodia v jeho plánoch. Matoviča rozčúlila otázka, či bude na základe odporúčaní odborníkov prebiehať testovanie v súčasnosti v najviac postihnutých regiónoch, ktoré bojujú s nárastom nakazených koronavírusom.

Premiér začal menovať všetkých, ktorí spochybňujú jeho nápad s celoplošným testovaním. „Ako ja mám teraz presvedčiť ľudí, keď pani prezidentka, konzílium odborníkov, Kotleba, Fico, Pellegrini, Sulík či Remišová svojimi názormi spochybňujú povinné plošné testovanie? Urobili z plošného testovania strašiaka a zo mňa ancikrista, ktorý chce ľuďom ubližovať,“ rozohnil sa Matovič a ešte chvíľku pokračoval. „Len politická nenávisť voči mne spôsobila to, že niečo, čo nám extrémne dobre fungovalo, málo to stálo a ľuďom to bralo minimum slobody, sme zavrhli. Lebo všetci kolektívne nenávidia Matoviča.“ Premiér stále trvá na tom, že celoplošné testovanie, ktoré sa konalo pred niekoľkými týždňami, bolo efektívne. Ako príklad uviedol región Oravy, ktorý patrí v súčasnosti medzi „najzdravšie“.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353