Premiér: Povinné očkovanie je cesta. Nezastavíte ma. Ja sa nevzdám - MAGAZÍN 1
Slovensko

Premiér: Povinné očkovanie je cesta. Nezastavíte ma. Ja sa nevzdám

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Eduard Heger tvrdí, že cestou z pandémie je povinné očkovanie 60+, a že o pandémií má rozhodovať ten, kto má za to zodpovednosť a má sa radiť s odborníkmi.

“Uvedomil som si, že ak chceme na Slovensku zvládnuť pandémiu a ak chceme mať zo Slovenska krajinu, kde budeme radi žiť, tak si potrebujeme v prvom rade preukazovať úctu.” píše v statuse Heger.

“Toto je cieľ mojej práce. Chcem zo Slovenska urobiť krajinu, v ktorej budeme radi žiť. Krajinu zdravú a úspešnú, ku ktorej sa budeme hrdo hlásiť. S týmto každé ráno vstávam. Áno, polená si vieme hádzať, a aj si ich hádžeme sami v koalícií. Veľké polená nám hádže pod nohy opozícia, ktorá je ochotná pre vlastný úspech obetovať i životy svojich voličov. A polená hádže každý, kto seje hnev a rozbroje, kto neprináša riešenie, ale iba ukazuje prstom. Žiadne poleno však nezastaví moje odhodlanie. Ja sa nevzdám. Nenechám sa zastrašiť, ani odradiť. Lebo verím, že SPOLUPRÁCA a ÚCTA predstavujú cestu k modernému a úspešnému Slovensku.” ďalej píše.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *