Premiér nebude váhať s povinným očkovaním Slovákov. Je to podľa neho cesta a má podporu - MAGAZÍN 1
Slovensko

Premiér nebude váhať s povinným očkovaním Slovákov. Je to podľa neho cesta a má podporu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Eduard Heger dnes vyhlásil, že “Povinné očkovanie je cesta, o ktorej uvažuje čoraz viac nielen politikov, ale aj krajín,. Potvrdil, že povinné očkovanie považuje taktiež za cestu a s týmto rozhodnutím nebude váhať.

Heger už pred mesiacom spomenul povinné očkovanie a od vtedy sa prešlo podľa neho kus cesty “Dostalo sa to do uznesenia vlády, pán minister zdravotníctva pripravuje analýzu, ktorú bude desiateho januára prezentovať a potom budeme konať ďalšie kroky,” zhrnul premiér. 

Vo vláde sú však stále aj takí, ktorí sú proti povinnému očkovaniu  “To, že sme na vláde prijali uznesenie, je jasný znak toho, že chápu, hoci to nevedia podporiť, chápu, že táto cesta musí mať otvorené dvere,” zdôraznil Heger s tým, že dôležitý bude 10. január, “keď budeme mať v ruke posudky od právnikov, zdravotníkov a tak ďalej”. “Ja určite nebudem váhať, to je jednoznačné,” deklaroval.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *