Premiér Heger: Čo je lepšie, ako si dať vodku cez obed a nikto nevie, že pijete alkohol? (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Premiér Heger: Čo je lepšie, ako si dať vodku cez obed a nikto nevie, že pijete alkohol? (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Sociálnymi sieťami sa šíri video, kde premiér Eduard Heger na tlačovej konferencii hovorí o tom, že vodka je dobrá, pretože si ju môžete dať cez obed a nikto nevie, že pijete alkohol. Ide však o falošné video, kde je použitý zvuk zo staršieho videa, kedy Heger ešte nebol premiérom.

Heger totiž v minulosti pracoval na marketingu slovenskej vodky a predával ju v Amerike. Chválil sa vtedy, že táto vodka mala aj reklamu v erotickom časopise. Neskôr sme Hegera spoznali ako veľkého kresťana a dnes je zrazu premiérom. Zaujímavá kariéra, čo poviete?

Heger v rokoch 2007 až 2016 pôsobil ako country manažér spoločnosti Old Nassau Imports LLC, ktorá na americkom trhu prerazila s luxusnou vodkou slovenskej výroby s charakteristickým znakom dvojitého kríža. Na starosti mal vtedy najmä rozbiehanie výroby v Starej Ľubovni a rozvoj predaja na Slovensku

Heger hovoril o tom, že v USA nepoznali slovenskú vodku a vďaka tomu mali príležitosť tvoriť marketingový príbeh, ako im vyhovoval. Nemôžme sa teda diviť, že náš premiér je dobrý marketingový hráč a vie ako ovládať ľudí s príbehmi.

Heger, ktorý sa pasuje do role silne veriaceho dokonca hovoril o tom, že erotický časopis Playboy je dôležitým prezentačným nástrojom.

Terajší premiér Heger hovoril na prezentácii aj o tom, že Američania sú skvelí v tom, že si dajú veľa práce, aby niečo vzniklo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *