Prejavil sa materinský cit: Mama zmasakrovaného dievčatka pôjde aj cez mŕtvoly, odkazuje - MAGAZÍN 1
Slovensko

Prejavil sa materinský cit: Mama zmasakrovaného dievčatka pôjde aj cez mŕtvoly, odkazuje

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Rodič údajnej útočníčky, ktorá na video drží 11-ročné opité, zbité a krvavé dievča tvrdí, že jeho dcéra nebola útočníčka, ale mala obeti pomáhať.

Partia tínedžerov v Miloslavove opila, zbila a vyzliekla 11-ročné dievča. Celý útok si nahrávali na telefón.

Otec staršieho dievčaťa, ktoré drží zbité mladšie dievča tvrdí, že jeho dcéra vlastne pomáhala. Tvrdí, že 11-ročné dievča vypilo polovicu fľaše vodky, aby sa pred partiou ľudí predviedlo. Dobrovoľné popíjanie tvrdého alkoholu však dievča odmieta. Keď následne údajne odpadla, vraj sa jej snažili pomôcť. „Moja dcéra jej dávala pomoc tým spôsobom, že ju prefackala a strčila jej prsty do krku, aby sa vyvracala, čo sa našťastie aj podarilo,“ napísal otec jedného zo starších dievčat.

Teraz sa ozvala matka zbitého dievčatka a tá tvrdí, že pôjde cez mŕtvoly. Odmieta, že by sa jej dcéra po takomto incidente tešila pozornosti a napísala mu, že nemá žiadnu chrbtovú kosť. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *