Prečo sú médiá ticho o prepojeniach Kočnera a SaS? Kočner: "S Nicholsonovou som sedel dve hodiny v parku" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Prečo sú médiá ticho o prepojeniach Kočnera a SaS? Kočner: “S Nicholsonovou som sedel dve hodiny v parku”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Média sa snažia odkloniť pozornosť od prepojenia SaSkárov s Kočnerom. Sám Kočner však niekoľkokrát pripomenul priateľstvá s ich členmi.

Kočner na jednej zo svojich tlačoviek pripomenul novinárom, že v SaS mal veľmi dobré priateľstvá. Hovoril aj o Nicholsonovej, s ktorou mal viac ako dvojhodinový rozhovor v parku na lavičke.

“Pani Nicholsonová, keď ste pred štyrmi rokmi sedeli so mnou v parku na lavičke na jednej akcii a združne sme sa asi dve hodiny rozprávali o všeličom možnom a vzásade sme si celkom rozumeli vo svojich názoroch. Pani Nicholsonová, vtedy som sa Vám nezdal ako kreatúra?” hovorí Kočner pred novinármi.

Je však zvláštne, ako dnes médiá nehovoria o týchto prepojeniach SaS a Kočnera. Môže to byť spôsobené tým, že stranu SaS nechcú pošpiniť mocnosti, ktoré sa chcú dostať do vlády a vedia, že bez tejto strany koalíciu nezložia?