Prečo sa Harabinovci tešia spolu s liberálmi? - MAGAZÍN 1
Komentáre Slovensko

Prečo sa Harabinovci tešia spolu s liberálmi?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes prišla informácia, že poslanec Ján Mora odchádza z ĽSNS. Iné zdroje hovoria, že bol vyhodený za jeho totálnu nečinnosť v regiónoch aj parlamente.

Na stránke Zdrojj, ktorá ospevuje Štefana Harabina a nenávidí Mariana Kotlebu sa okamžite začalo oslavovať so slovami “ĽSNS SA ROZPADÁ!”. Za touto stránkou stoja blízki ľudia Harabina. Zdroje hovoria, že administrátori tejto stránky pomáhajú s kampaňou Harabinovi alebo budú na kandidátke jeho strany. Ich útoky sú teda pochopiteľné. Sú však nebezpečné, pretože trieštiť národné sily na Slovensku je olej do ohňa pre liberálov.

Povedzme si na rovinu, že strana Mariana Kotlebu bez poslanca Jána Moru neutrpí veľké straty. Nebol to veľmi efektívny poslanec a vo voľbách dostal len 1 748 hlasov. Ako náhradník sa potom dostal do parlamentu.

Smutný je skôr fakt Harabinovcov, ktorí oslavujú a spolu s nimi liberáli. Miesto toho, aby ukazovali na nebezpečenstvo liberalizmu, idú útočiť na najsilnejšiu národnú stranu s veľkou osobnosťou na čele.

Ak by sa aj Harabin dostal do parlamentu, s kým chce potom vládnuť? S Kollárom, ktorý podporil Progresívne Slovensko a Jána Luntera v župných voľbách? Alebo s Matovičom či KDH?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *