Preboha nech vládne hocikto, kto zastaví to liberálne šialenstvo! - MAGAZÍN 1
Komentáre

Preboha nech vládne hocikto, kto zastaví to liberálne šialenstvo!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Štefan Harabin oznámil vznik novej strany a aj to, že bude volebným lídrom. Okamžite sa začali špekulácia ako môže odobrať hlasy SNS, ĽSNS či Kollárovi a Smeru.

Každá nová strana, ktorá je aspoň trochu zaujímavá, vždy odoberie hlasy podobným stranám. Veď na tom nie je nič neobvyklé. Samozrejme na toto budú tlačiť liberálne médiá, aby znechutili konzervatívneho voliča a znepriatelili národnostné strany. To je však to posledné, čo by sme si mali želať.

Tieto voľby nie sú len boj o vládnutie, ale boj o to, kto bude ideologicky smerovať našu krajinu. Ak sa liberáli dostanú úplne k moci (dnes už ich tam pár máme) a ovládnu vzdelávacie inštitúcie, kde budú naplno vnucovať našim deťom progresívne vnímanie sveta, tak sa môžeme pobaliť a posledný nech zhasne…. Prečo?

Lebo týmto deťom bude vnucované, že pohlavie si vyberajú sami podla toho ako sa cítia. A toto budú vnucovať deťom na prvom stupni, tak, ako je tomu na západe.

Potom príde liberálny fašizmus, ktorý vám bude tvrdiť, že je absolútna sloboda, ale, len ak máte taký istý názor ako oni. Všetko národné a hodnotné zmizne spolu s nástupom liberálov, a vyjadriť svoj názor bude ťažšie ako za čias komunizmu či fašizmu.

Verte mi, že vláda liberálov bude to najhoršie, čo nás môže čakať a trieštenie národných síl je to najhoršie, čo môžeme dopustiť. Ak chceme zastaviť liberálne šialenstvo, ktoré ničí západné krajiny a hodnoty, v ktorých sa nám žije spokojný život, musíme mať vládu, ktorá to zastaví. Aj keď sa nám niektorým možno nebude páčiť, liberalizmus nás zničí úplne a návrat už nebude možný.

Veď sa len pozrime do Švédska, kde je dnes jedna z najväčších nezamestnaností vďaka migrantom. Deťom tam už nehovoria o histórii silného Švédska, ale o učia ich lásku k moslimom, migrantom a LGBTI.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *