Pre Krajniaka bolo testovanie ako druhé Slovenské národné povstanie. Ľudia ho brutálne skritizovali - MAGAZÍN 1
Slovensko

Pre Krajniaka bolo testovanie ako druhé Slovenské národné povstanie. Ľudia ho brutálne skritizovali

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme Rodina) označil celoplošné testovanie ako druhé Slovenské národné povstanie. Povedal to na nedeľnej tlačovej konferencii, kde hodnotili prvý deň celoplošného testovania.

“To, čoho sme svedkami a súčasťou, je druhé Slovenské národné povstanie. Od roku 1944 sme nečelili takému zákernému nepriateľovi, ktorý je oveľa silnejší ako my.” povedal Krajniak.

Zároveň je hrdý na celý náš národ a na všetky ostatné národnosti, ktoré tu žijú. Spomenul Maďarov, Rómov, Čechov, Poliakov a Nemcov.

Krajniak však schytal v komentároch pod jeho videom aj veľkú vlnu kritiky. Vybrali sme najviac obľúbené komentáre.

“Ako si dovoľujete tento kolosálny cirkus, keď ste ľudí prinútili stáť hodiny v nepriaznivom počasí pod hrozbou, že bez negatívneho testu nemôžu ísť do práce, porovnať so Slovenským národným povstaním?”

“Ja neverím vlastným ušiam a očiam…kde to žijeme pre boha..”

“Toto vie vysloviť len hlupák ktorý nepozná históriu a uráža všetkých ktorí polozili životy, aby sa mohli (Bohu žiaľ) rodiť takí debovia, čo nám teraz vládnu.”

“Druhé SNP ešte len príde, tak si začnite baliť kufre!”

“Pán Krajniak, vo všetkej úcte. Neviem či sa smiať, alebo plakať nad týmto Vaším prejavom. Slovenské národné povstanie? Viete Vy vôbec o čom hovoríte?!? Aspoň z úcty k žijúcim hrdinom tohto skutočného povstania ste si to mohli odpustiť. Prosím začnite sa už správať vo vláde slušnejšie, lebo chceme žiť v slušnom Slovensku, no žiaľ nám zatiaľ ešte nedávate sami osobný príklad, ale skôr opak. S pozdravom.”