Pre Kollára je vypisovanie si s transseuxálom relaxom - MAGAZÍN 1
Slovensko

Pre Kollára je vypisovanie si s transseuxálom relaxom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Po výmene predsedu parlamentu Andreja Danka za Borisa Kollára sa táto pozícia naozaj nemá za čo hanbiť. Danko jej urobil meno, za ktoré sa môžeme hanbiť ešte celé roky. Vymenil ho však človek, ktorý posunul latku ešte o čosi vyššie.

Boris Kollár sa na tlačovej konferencii priznal, že on relaxuje vo virutálnom svete a vypisuje si s hocikým. Z našich informácii vieme, že Kollár neustále vypisuje mladými dievčatám no a najnovšie aj transseuxálom a teda mužom, ktorý sa menia na ženy. Po jeho veľmi perverznej a úchylnej konverzácii s transkou, ktorá by sa mohla použiť ako scenár pre naozaj tvrdé porno, si však predseda parlamentu nemyslí, že by sa mal niekomu ospravedlňovať, lebo je to jeho súkromná vec.

Kollár povedal, že pri takomto type vypisovania si, on relaxuje a že iní politici relaxujú pri alkohole alebo dokonca pri drogách.