Pre Kollára je vypisovanie si s transseuxálom relaxom

Po výmene predsedu parlamentu Andreja Danka za Borisa Kollára sa táto pozícia naozaj nemá za čo hanbiť. Danko jej urobil meno, za ktoré sa môžeme hanbiť ešte celé roky. Vymenil ho však človek, ktorý posunul latku ešte o čosi vyššie.

Boris Kollár sa na tlačovej konferencii priznal, že on relaxuje vo virutálnom svete a vypisuje si s hocikým. Z našich informácii vieme, že Kollár neustále vypisuje mladými dievčatám no a najnovšie aj transseuxálom a teda mužom, ktorý sa menia na ženy. Po jeho veľmi perverznej a úchylnej konverzácii s transkou, ktorá by sa mohla použiť ako scenár pre naozaj tvrdé porno, si však predseda parlamentu nemyslí, že by sa mal niekomu ospravedlňovať, lebo je to jeho súkromná vec.

Kollár povedal, že pri takomto type vypisovania si, on relaxuje a že iní politici relaxujú pri alkohole alebo dokonca pri drogách.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353