Pozrite sa aké obrovské komando ťažkoodencov prišlo len po dvoch bratov Kotlebovcov! (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Pozrite sa aké obrovské komando ťažkoodencov prišlo len po dvoch bratov Kotlebovcov! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Včera sa v Bratislave konali občianske protesty proti vláde a očkovaniu. Akciu v hlavnom meste podporili aj Kotlebovci, ktorí chceli pomalou jazdou upozorniť vládu, že nebudú mlčať.

Kotlebovcov na pár autách okamžite odstavili na jednom z hlavných ťahov Bratislavy policajti a aj komando asi štyridsiatich ťažkoodencov. Poslanec Marian Kotleba a jeho brat Marek spolu s pár členmi pri tom nekládli žiadny odpor, ani neblokovali dopravu. To skôr naopak práve policajti, ktorí ich odstavili spôsobili kolaps.

Zo zatiaľ nepochopených príčin sa rozhodli ťažkoodenci vytiahnuť Mareka Kotleba z auta, ktorý však spolupracoval a nerozumel, čoho sa mal ako jediný dopustiť, keď ako sám tvrdí, neblokoval premávku ani neporušil žiadny zákon. Po prevezení do nemocnice si ho okamžite vzali policajti a nevedeli niekoľko hodín odôvodniť, prečo držia a nakoniec sám odišiel.