adplus-dvertising

Poštár Janko (Gordulič) trénuje v letnej škole deti proti extrémistom

Dakedy poštár Janko, ktorý po celom Slovensku otváral bráničky a pozýval stratených priateľov do televíznej relácie, aby sa znovu videli a spriatelili, dnes vystupuje vo vulgárnej stand-up comedy show.

Na tej jeho show by nebolo nič zlé, veď zasmiať sa treba, ale Gordulič, ktorý už nerobí poštára Janka sa začal uberať aj aktívnym politickým smerom a začal vojnu s akýmsi extrémizmom.

Pre proamerickú mimovládnu organizáciu bol „trénovať“ mládež proti extrémizmu a dezinformáciám. Kto vie, prečo si vybrali práve tohto človeka.

„Výborne! Čím ďalej tým lepšie! Možno na biológiu budú pozývať do školy prednášať účastníkov reality šou?!“ okomentovala diskutujúca výber Gorduliča, ktorý má trénovať deti, aby lepšie rozmýšľali.

“Mali ste ísť na ten bowling rovno, a ostatné vynechať. Sami ste extrémisti a radikáli a máte pocit, že treba ľuďom vymývať mozgy,” napísala inštitútu Alena.

Používateľ Peter následne položil otázku: “Mňa by zaujímalo, koľko vám na to prispel štát, či robíte si to za svoje?” Inštitút reagoval: “Projekt bol podporený z grantu Nadácie FES a NATO PDD, tak ako transparentne uvádzame v predchádzajúcich statusoch.”

Kontroverznú mimovládku SSPI pred časom trefne charakterizoval politický komentátor Eduard Chmelár, ktorý podotkol, že “proamerický think-tank Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku, ktorý založil bezpečnostný expert OĽaNO Jaroslav Naď vznikol bezprostredne po majdane na Ukrajine s cieľom podporovať zbrojenie a pestovať propagandu NATO – pardon „strategickú komunikáciu“ (ako sa to volá oficiálnym orwellovským newspeakom),” napísal Chmelár v marci tohto roka (viac v článku na hlavnesprav.sk).

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.