Poslankyňa Za Ľudí píše Ježiškovi, že už nechce voňavky a kabelky, ale veľa veľa balíčkov vakcíny, aby sme žili voňavý život

Poslankyňa vládnej strany Za Ľudí Andrea Letanovská napísala na sociálnej sieti list Ježiškovi, v ktorom ho prosí o nezvyčajný darček. Ako píše Letanovská, nechce kabelky ani voňavky, ale chce veľa veľa balíčkov vakcíny.

„Tento rok by som chcela veľmi veľmi veľa darčekov. 🎁 Chcela by som, aby sme si pod stromčekom našli vakcínu. 💉 Veľa veľa balíčkov vakcíny proti koronavírusu, aby sa ušlo všetkým ľuďom, krorí sa chcú dať zaočkovať. Chcela by som, aby sme mohli opäť viesť normálny život. Život voňavý a chutný, plný stretnutí s priateľmi a spoznávania nových krajín, život kultivovaný kultúrou a umením, korenený napatím zo športových zápasov. Chcela by som ešte oveľa viac, aby mohli pracovať všetci, ktorí vládzu, aby fungovali malé a veľké biznisy, aby sa diali zmysluplné a osožné veci bez toho, aby sme museli riešit ťažké dilemy medzi životom a obmedzovaním všetkých aktivít😷. Chcela by som dokonca, aby sme mohli opäť liečiť všetkých našich pacientov, ktorým vieme včasnou liečbou pridať dlhé a šťastné roky života. 🩺💊Už nechceme len zachraňovať tých, ktorým covid berie dych a všetkých ostatných odsúvať na lepšie časy. 🚑Už nechceme zachraňovať seba samých, keď jeden po druhom kolegovia kolabujú priamo pri pacientoch v službe. Jedni na covid, iní od únavy… zatiaľ. 🤕😥😓Milý Ježiško, vymením všetky kabelky, topánky, korálky, voňavky … a dokonca aj knižky, za vakcínu.“ píše poslankyňa.