Slovensko

Poslanec Žiak prišiel provokovať na protest. Ziapal po ľuďoch a naháňal ženu (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na včerajších protestoch zadržali aj člena šialeného zoskupenia Občiansky tribunál, ktorí sú známi tým, že svojim provokatívnym a miestami až primitívnym správaním narúšajú protesty.

Po zadržaní ich vodcu prišli aktivisti pred policajnú stanicu protestovať a prišiel tam ja poslanec Miroslav Žiak, ktorý pred pár dňami od týchto istých ľudí žiadal, aby ho opľuli.

Žiak, ktorý je poslancom strany Richarda Sulíka prišiel týchto ľudí opäť provokovať. Žiak začal kriča a vôbec sa nesprával ako vládny poslanec. Vyzeralo to skôr, ako pubertálny výlev tínedžera, ktorý si myslí, že je svojim správaním zaujímavý.

Občania neskôr chceli hyperaktívnemu Žiakovi strhnúť respirátor. Malý konflikt mal v parlamente so Žiakom aj Marian Kotleba, ktorému smiechom skákal do reči, keď mal slovo. Kotleba ho však skrotil vetou „Žiak drž hubu“ a ostal ticho.

4 Replies to “Poslanec Žiak prišiel provokovať na protest. Ziapal po ľuďoch a naháňal ženu (Video)

  1. V parlamente sa to ledva vykokce a smeje sa ako dement…Videl som celé video a ďalšie bolo ako Žiakove hovädá urážali a napadli Klányiho po prepustení.

  2. Ďalší s IQ hupacieho koníka zo Sasaniek, po politBirro , Sulinovi a bachárke. 🤡 Jediný normálny je nevakcinovaný Viskupič.

    1. Miro to dal na paaaana 😀 Dezole v uzkych, takto na nich (ich sposobmi), na elitu naroda 😀
      Uvrestana truba si mozno aj cvrkla. To ze oni dennodenne smradia vzduch im nevadi. Ked ich niekto napodobni, pustia do gati, hrdinovia… :DDD

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *