Poslanec za ĽS Naše Slovensko kriticky a oprávnene

Podľa Ing. Mgr. Tomáša Tarabu, ktorý kandidoval do parlamentu pod značkou KDŽP za ĽSNS bol dnešný rokovací deň v NRSR chaotický s množstvom nezodpovedaných otázok.

Pozrite si ako zhrnul dnešok v statuse na svojej fb stránke

“Z rokovania v NRSR o veľkej ekonomickej pomoci sme dnes de facto nič neriešili. Zákony boli dnes skôr o tom, že sa budú posúvať termíny v zákonoch. Namiesto riešení, na ktoré ľudia čakajú, sme sa nikam nepohli. Kritizovali sme dnes snahu vlády pomáhať podnikateľom tak, že si budú musieť brať úvery. Podnikatelia potrebujú uhradiť mzdy zamestnancov a nie, aby sa ešte viac zadlžili a o pár mesiacov sa stali ľahkým terčom exekútorov. Považujem za nezodpovedné hovoriť o vypnutí celého hospodárstva. Pýtal som sa aj na to, či štát sleduje vývoj úspor v Druhom pilieri, kde na základe obrovského prepadu akcií ľudia prichádzajú o úspory. Slovensko má prvú obeť koronavírusu. Minulý rok zomrelo na Slovensku na chrípku približne 800 ľudí. Vtedy vypnutie hospodárstva nebolo..”

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *