Poslanec za ĽS Naše Slovensko kriticky a oprávnene - MAGAZÍN 1
Slovensko

Poslanec za ĽS Naše Slovensko kriticky a oprávnene

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Podľa Ing. Mgr. Tomáša Tarabu, ktorý kandidoval do parlamentu pod značkou KDŽP za ĽSNS bol dnešný rokovací deň v NRSR chaotický s množstvom nezodpovedaných otázok.

Pozrite si ako zhrnul dnešok v statuse na svojej fb stránke

“Z rokovania v NRSR o veľkej ekonomickej pomoci sme dnes de facto nič neriešili. Zákony boli dnes skôr o tom, že sa budú posúvať termíny v zákonoch. Namiesto riešení, na ktoré ľudia čakajú, sme sa nikam nepohli. Kritizovali sme dnes snahu vlády pomáhať podnikateľom tak, že si budú musieť brať úvery. Podnikatelia potrebujú uhradiť mzdy zamestnancov a nie, aby sa ešte viac zadlžili a o pár mesiacov sa stali ľahkým terčom exekútorov. Považujem za nezodpovedné hovoriť o vypnutí celého hospodárstva. Pýtal som sa aj na to, či štát sleduje vývoj úspor v Druhom pilieri, kde na základe obrovského prepadu akcií ľudia prichádzajú o úspory. Slovensko má prvú obeť koronavírusu. Minulý rok zomrelo na Slovensku na chrípku približne 800 ľudí. Vtedy vypnutie hospodárstva nebolo..”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *