Slovensko

Poslanec Šipoš: Ľudia sú už zvyknutí žiť z minimálnej mzdy

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vládny poslanec za stranu OĽANO Mochal Šipoš bol hosťom v diskusnej relácii televízie Markíza Na Telo, kde odpovedal aj na otázky od divákov.

Jedna z nich bola, či by si vedel poslanec s platom skoro 5.000€ predstaviť žiť celý mesiac z minimálnej mzdy. Poslanec odpovedal, že už predtým žil z menšieho platu, aký má dnes, ale asi by to zvládol. Zároveň dodal, že je to veľmi ťažké, ale ľudia sú vraj na to už zvyknutí.

One Reply to “Poslanec Šipoš: Ľudia sú už zvyknutí žiť z minimálnej mzdy”

  1. Slovák zabúda, ale NEODPÚŠŤA !……….. Ste súčasťou vlády, ktorá rozbila ekonomiku, rozbila sociálne zázemie, rozbila rodinné komunity, rozbila zamestnanosť, prosperitu obyvateľov, výučbu žiakov a študentov, zdravotníctvo…a mohol by som pokračovať všetkými rezortmi. Nie, vy ste nespravili NIČ pre Slovensko, NIČ pre Slovákov, NIČ pre deti, pracujúcich, matky rodičov, dôchodcov…N I Č !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *