Poslanec ĽSNS má pozitívny test na koronavírus, nemá však žiadne symptómy ochorenia - MAGAZÍN 1
Slovensko

Poslanec ĽSNS má pozitívny test na koronavírus, nemá však žiadne symptómy ochorenia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec za ĽSNS má pozitívny test na nový vírus Covid-19. Eduard Kočiš si ho mal priniesť z Bulharska, kde bol na dovolenke s rodinou.

Informáciu priniesol Denník N a potvrdil ju aj hovorca strany Ondrej Ďurica. Podla hovorcu však nemá nakazený poslanec žiadne symptómy ochorenia.

Ostatní poslanci ĽSNS sa testovať nedajú, pretože s nakazeným poslancom neboli v posledných týždňoch vo fyzickom kontakte.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *