Politika

Poslancom ĽSNS Lajčák odmietol ukázať zmluvu o vojenskej spolupráci s USA. Tají niečo? (VIDEO)

Milan Uhrík poslanec Ľudovej strany Naše Slovensko uviedol na svojej sociálne sieti status, kde uvádza, že minister Lajčák, im odmietol ukázať zmluvy plánovanej vojenskej spolupráce s USA, ktoré, ale nemajú byť tajnými dokumentami.

Lajčák odmietol poslancom ukázať návrh zmluvy o rozmiestnení americkej armády v SR

LAJČÁK ODMIETOL POSLANCOM UKÁZAŤ ZMLUVY O PLÁNOVANEJ VOJENSKEJ SPOLUPRÁCI S ARMÁDOU USAAko predstavitelia 3 parlamentných výborov sme boli dnes na Ministerstve zahraničných vecí zistiť, ako je to so zmluvou o vojenskej spolupráci, ktorú na podnet Američanov pripravuje Lajčák. A hoci zmluva nie je utajená, úradníci z ministerstva nám ju ako poslancom NR SR odmietli ukázať! Zatiaľ vieme len toľko, že v rámci tejto zmluvy chce armáda USA za 105 miliónov eur prestavať slovenské vojenské letiská na svoje potreby a vybudovať na Slovensku americké muničné sklady. Takisto, že na Slovensku má byť rozmiestnená americká armáda. Situácia je naozaj vážna! Je najvyšší čas odvolať zradcu Lajčáka z postu ministra.

Uverejnil používateľ Milan Uhrík – poslanec NR SR Piatok 29. marca 2019

zdroj: FB/Milan Uhrík – poslanec NR SR

2 Replies to “Poslancom ĽSNS Lajčák odmietol ukázať zmluvu o vojenskej spolupráci s USA. Tají niečo? (VIDEO)

  1. Lajčák patrí do kovošrotu v Leopoldove. Prehlasuje veci v rozpore s ústavou a myl by byť s okamžitnou platnostou zbavený imunity a postavený pred vojenský súd! Nie civilný, vojenský, keďže sa montuje do národnej bezpečnosti. Hlavný zločin je vlastizrada( s prepáčením ak toto všetko tomuto človeku prejde tak u nás už fakt justícia nefunguje)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *