Politika

Poslanci BBSK si zastali Kotlebu: „Kotlebove dodatky podporili aj poslanci, ktorí ho neznášali“

Primátor Rimavskej Soboty a poslanec BBSK spolu s bývalým poslancom BBSK hovoria o tom, že za Kotlebovej župnej éry sa nestalo, aby doprava v kraji bola ohrozená.

Ďalej dodávajú, že Kotlebove dodatky v zmluve podporili aj poslanci kraja, ktorí ho doslova „neznášali“.

5 Replies to “Poslanci BBSK si zastali Kotlebu: „Kotlebove dodatky podporili aj poslanci, ktorí ho neznášali“

 1. Správne ! … Nech Lunterovci odstúpia ! … Žiadny tender pre zahraničné dopravné firmy tu nepotrebujeme ! … Pokiaľ nesedeli vo vedení Lunterovci, dovtedy neboli žiadne problémy s autobusovou dopravou v BBSK.

 2. Vyzývam poslancov, aby dnes na mimoriadnom zasadaní župy ako prvý bod riešili
  vyslovenie nedôvery županovi a jeho synovi za :
  1/ Konflikt záujmov – Otec župan, syn podžupan
  2/ Ohrozenie chodu dopravy v kraji nezodpovedným konaním, ktorým z občanov župy urobili rukojemníkov a dokonca ohrozili chod firiem, ktoré by v prípade znemožnenia pricestovania zamestnancov utrpeli vážne straty
  3/ Zverejniť výšku platby za právne služby, ktoré účtovala právna kancelária za služby a tiež výsledok právnej analýzy
  4/ Vysvetliť prečo „problém“ neriešili od r.2018, keď „odhalili zločinné konanie “ bývalého župana
  Z toho, čo sa dozvedám, je vedenie župy plne v rukách dvoch ľudí, ktorí nie sú schopní riadiť ani vlastnú firmu – pred voľbami prenikla informácia, že je firma v strate – a dokonca jej bola poskytnutá zo štátneho rozpočtu dotácia !!!
  Verejne vyzývam občanov, aby sa prostredníctvom svojich poslancov dožadovali odstúpenie župana a jeho syna pre neschopnosť a dokonca za ohrozenie chodu kraja!!!
  Politické strany, ktoré pred voľbami sľubujú, že urobia poriadok v štáte, poslanci župy, z ktorých sú mnohí členovia strán – že p. Klus SaS – majú teraz možnosť ukázať občanom ako vážne myslia to čo sľubujú !!!

 3. Please let me know if you’re looking for a article author for your site. You have some really good articles and I believe I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I’d absolutely love to write some articles for your blog in exchange for a link back to mine. Please send me an email if interested. Cheers!|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *