Slovensko Zo sveta

Porošenka musela zachraňovať bezpečnostná služba: „Okradol každého!“ kričali na neho ľudia

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

„Olúpil armádu, okradol každého! „Porošenko bol vyhnaný z predvolebného mítingu v Zakarpatskej oblasti s výkrikmi“ Hanba! „.

V meste Svaľava v Zakarpatskej oblasti bol bývalý ukrajinský prezident Petro Porošenko vyhnaný miestnymi obyvateľmi z volebného zhromaždenia za výkrikov „Fortune“ a obvinenia z korupčného škandálu v Ukroboronpromu.

„Hanba! Hanba! „“ Zlodej okradol armádu, okradol každého z nás! “ kričali ľudia.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=UUvPQ4X0Td8

Ako je vidieť na zázname, pobúrení Ukrajinci blokujú priechod bývalému prezidentovi, niekto sa ho dokonca pokúsil chytiť za sako. Porošenka z nahnevaného davu zachránila bezpečnostná služba. A ľudia, ktorí okolo neho kričali, ho obvinili z krádeže, výkriky sprevádzali obscénnym jazykom.

Porošenko išiel do Zakarpatskej oblasti s volebným programom svojej strany Európska solidarita. Navštívil Mukačevo, kde bol s hanbou vyhnaný zo Svaľava a potom pokračoval do Chustu a plánuje navštíviť Užhorod.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *