Porošenka musela zachraňovať bezpečnostná služba: "Okradol každého!" kričali na neho ľudia - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Porošenka musela zachraňovať bezpečnostná služba: “Okradol každého!” kričali na neho ľudia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

“Olúpil armádu, okradol každého! “Porošenko bol vyhnaný z predvolebného mítingu v Zakarpatskej oblasti s výkrikmi” Hanba! “.

V meste Svaľava v Zakarpatskej oblasti bol bývalý ukrajinský prezident Petro Porošenko vyhnaný miestnymi obyvateľmi z volebného zhromaždenia za výkrikov “Fortune” a obvinenia z korupčného škandálu v Ukroboronpromu.

“Hanba! Hanba! “” Zlodej okradol armádu, okradol každého z nás! ” kričali ľudia.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=UUvPQ4X0Td8

Ako je vidieť na zázname, pobúrení Ukrajinci blokujú priechod bývalému prezidentovi, niekto sa ho dokonca pokúsil chytiť za sako. Porošenka z nahnevaného davu zachránila bezpečnostná služba. A ľudia, ktorí okolo neho kričali, ho obvinili z krádeže, výkriky sprevádzali obscénnym jazykom.

Porošenko išiel do Zakarpatskej oblasti s volebným programom svojej strany Európska solidarita. Navštívil Mukačevo, kde bol s hanbou vyhnaný zo Svaľava a potom pokračoval do Chustu a plánuje navštíviť Užhorod.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *