Pomôžte nájsť chladnokrvného psychopata, ktorý za bieleho dňa podrezal dievča v Banskej Bystrici - MAGAZÍN 1
Slovensko

Pomôžte nájsť chladnokrvného psychopata, ktorý za bieleho dňa podrezal dievča v Banskej Bystrici

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Polícia neustále pátra po obzvlášť nebezpečnom mladíkovi, ktorý za bieleho dňa túto nedeľu podrezal mladé dievča na námestí v Banskej Bystrici.

22 ročný Peter Alberty od zadu nožom napadol mladé dievča, ktoré sa práve vracalo z kostola zo svojim nevidiacim otcom. Útočník potom pokojným krokom odišiel z miesta činu. Dievča okamžite operovali a nemalo by byť v ohrození života.

Polícia stále pátra po tomto veľmi nebezpečnom mladíkovi, ktorý sa stále môže pohybovať po Banskej Bystrici alebo jej okolí.

“Môže sa pohybovať kdekoľvek v Banskobystrickom kraji, ale aj na iných miestach na Slovensku, preto naďalej vyzývame občanov, ktorí spozorujú muža na fotke, aby okamžite zavolali na číslo 158!” uvádza Polícia SR.

Pomôže nájsť tohto útočníka zdieľajte tento článok, aby sa predošlo k ďalšej tragédii.

Zdroje blízke tejto osobe hovoria aj o tom, že útočník Peter Alberty mal záujem o napadnuté dievča, ktoré ho však odmietalo a tak to nezvládol a chcel ju zavraždiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *