Slovensko

Pomôže Kollár transsexuálom na Slovensku, aby mali lepšie práva?

Po prevalení štipľavej komunikácie šéfa parlamentu s transsexuálom sa ozvala europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS), ktorú ťaží ťažká situácia transrodových ľudí na Slovensku.

Nicholsonová natočila na sociálnej sieti video, kde hovorí o tom, že si nikdy nemyslela, že to bude práve Boris Kollár, ktorý otvorí tému trans ľudí na Slovensku. Kollár si mal vypisovať s transsexuálom Paris Nemc štiplavé správy obohatené o nahé fotky v tvrdých erotických pózach (článok tu).

„Nikdy by som si nebola pomyslela, že to bude práve bojovník za tradičnú rodinu – predseda NRSR Boris Kollár, kto otvorí tému transrodových ľudí na Slovensku.Majú kopec dennodenných problémov, lebo štát sa na nich vykašľal, cirkev ich považuje za hriešnych a medicína ich tiež opomína. Máme jednu z najprísnejších legislatív, ktorá na ceste k zmene pohlavia stavia zbytočné a často ľudské práva opomínajúce podmienky. Je načase to zmeniť!“ píše Nicholsonová.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!