Politika

Pomohol Kotlebovec polícii? NAKA zasahuje tam, kde upozornil Uhrík trestnými oznámeniami

Polícia rieši korupciu v Štátnej platobnej agentúre, informuje o tom na sociálnej sieti. Zaisťovacie úkony v rámci akcie s názvom „Dobytkár“ uskutočnili dnes policajti na celom Slovensku. NAKA doteraz zaistila 9 osôb a ceniny v hodnote 900-tisíc eur. Jedná sa tak už o druhý veľký protikorupčný zásah po voľbách.

Zaujímavosťou je, že práve na korupčnú činnosť Pôdohospodárskej platobnej agentúry (PPA) nedávno upozornil aj europoslanec Milan Uhrík, ktorý zároveň podal dve trestné oznámenia za podvodné dotácie vo výške takmer 1 milión eur pre známu firmu oligarchistickej skupiny Penta.

Haščákova Penta čelí aktuálne desiatkam trestných oznámení, avšak orgány činné v trestnom konaní doposiaľ zaujímali viac zdroje trestných oznámení, ako samotná, jasne preukázaná trestná činnosť tejto mafiánskej organizácie. Hlavnými aktérmi v boji proti Pente je známa dvojica Žiaran – Forisch, avšak nedávno sa k odkrývaniu špinavých praktík Penty, ktorej pracovnou metódou je korupcia, pripojil aj europoslanec Milan Uhrík.

„Jediné, čo má význam, sú naozajstné činy – pokračovanie v boji proti tej špine oligarchie a korupcie, ktorá zamorila celé Slovensko,“ píše Uhrík na sociálnej sieti.

Rozpúta generálny prokurátor to sľubované „peklo“ na Pôdohospodárskej platobnej agentúre (PPA) a na Ministerstve pôdohospodárstva? Alebo bude drancovanie verejných financií naďalej pekne a nerušene, ako dobre pripravený, zabehnutý a fungujúci systém pokračovať, bez zodpovednosti predstaviteľov týchto inštitúcii a bez zmeny?

3 Replies to “Pomohol Kotlebovec polícii? NAKA zasahuje tam, kde upozornil Uhrík trestnými oznámeniami

  1. No super, pán Uhrík !
    Penťáci „zarobili“ na štáte milióny… Doslova si milióny prehadzujú lopatami !
    A poctivo pracujúci ľudia môžu o nejakej sume, ktorá by im zlepšila životnú situáciu, iba snívať ! … Papaláši, politici a oligarchovia, mohli by ste dožičiť aj slovenskému národu, ktorý okrádate – aby ľudia na Slovensku boli spokojnejší, zdravší a veselší, aby mali dostatok a hojnosť na zdravé jedlo, nielen na nájomné a platenie účtov, ale aj na školy pre svoje deti, na nové bývanie, na založenie rodiny, na dovolenku, na zábavu, na svoje záľuby a koníčky, na cestovanie… a v neposlednom rade na relax a liečenie v kúpeľoch, na odkladanie si na dôchodok, na lieky, na opatrovateľky v starobe a na domov seniorov…
    Aj my si toto všetko zaslúžime, nielen vy !!!

  2. tak a teraz sa na scénu konečne dostáva Foer_isch a Žia_ran!!! Verme že nakoniec bude aj odhalené kto v skutočnosti stojí za vraždou Ku_ciaka a kto bol objednávateľom a kto vykonávateľom!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *