Pomáha riadiť pandémiu a hlási, že je čas rozdeliť ľudí podľa očkovania. Kto sa nedá, príde o slobodu!!! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Pomáha riadiť pandémiu a hlási, že je čas rozdeliť ľudí podľa očkovania. Kto sa nedá, príde o slobodu!!!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Lekár a člen krízového štábu Peter Visolajský sa vyjadril vo svojom statuse, že nastal čas, aby sa začali deliť ľudia na tých, ktorí sú zaočkovaní a nebudú potrebovať lockdown a karanténu, a na tých, ktorí sa očkovať nechcú a prídu o slobodu.

Visolajský je členom krízového štábu a tak pomáha riadiť pandémiu na Slovensku. Treba pripomenúť, že Slovensko malo počas celoplošných testovaniach aj najhoršie čísla na celom svete a testovali sa ďalej.

Lekárovi sa nepáči, že za chvíľu budeme mať viac vakcín, ako ľudí, ktorí sa chcú dať zaočkovať. A je to pravda. Po tom, ako sa otvorila čakáreň na očkovanie pre všetkých, sa ukázalo, že Slováci až taký záujem nemajú a bude veľmi ťažké zaočkovať vôbec polovicu obyvateľstva.

Visolajský hlási, že je čas, aby zaočkovaní ľudia začali mať výhody v slobodnom živote a naopak tí, ktorí sa nechcú dať zaočkovať, aby ostali v živote lockdownom a krantén.

“Myslím, že s dostatkom vakcín už nastal čas, aby sme reštrikčné opatrenia už nariaďovali podľa toho, či je človek očkovaný alebo nie. Kampaň na podporu očkovania hlása, že očkovanie je sloboda, tak tento slogan skutočne naplňme! Ten, kto sa chce chrániť vakcínou, bude vakcínou chránený a lockdown nepotrebuje. Ten kto vakcínu odmieta, musí sa chrániť lockdownovými opatreniami, karanténou a testovaním.” napísal na sociálnej sieti.